Search Button

Ercüment Şansal

Master of Ceremony, TV Program Sunucusu, Showman

Ercüment Şansal

‘’Marka sesi bir kurumsal kimlik enstrümanıdır!’’

‘’Müşterilerinizin sürekli gözlerinin önünde olmalı, kafalarında yaşamalı ve kalplerini fethetmelisiniz. Bunun yolu da iyi bir sunumdan geçer…”

Ercüment Şansal organizasyonlarınızda sadece klasik bir sunum yaparak değil, toplantı, lansman ve eğitim toplantılarında konsept metinlerini, şirketin kurumsal kimliği ve etkinlik konseptinin bütünleşmesini sağlayacak şekilde oluşturarak programı sahne show’una dönüştürüyor ve Master of Ceremony (MC) etkisinin toplantı davetlilerine yaşatılmasını sağlıyor. Şansal, iş dünyasının yoğun ve rekabetçi ortamında kurumlar ve çalışanları için eğlenceli, dinamik ve yenilikçi bir bakış açısı sunarak toplantı ve sunumları kolaylaştırıyor. Engin bilgi ve tecrübesi sayesinde katılımcıların motivasyonunu arttırıp ekibi her daim hazır tutuyor.

Ercüment Şansal 20 yıllık sahne deneyimine sahiptir ve halen; kurum içi iletişim, marka iletişimi ve ürün tanıtım etkinliklerinin sunuculuğu, showman & televizyon sunuculuğu, profesyonel tiyatro oyunculuğu, seslendirme & dublaj sanatçılığı, oyuncu koçluğu & psikodrama, etkinlik konsepti yaratma ve sahne, diksiyon, fonetik, artikülasyon, etkili iletişim ve sunum teknikleri eğitimleri alanlarında aktif rol almaya devam ediyor.Özellikle kurumiçi toplantılar, lansmanlar, bayi toplantıları ve özel bar gecelerinde hazırladığı interaktif sahne show’uyla aranılan, sevilen ve takip edilen bir showman’dir. Ayrıca festivallerde konser öncesi yaptığı özel interaktif sahne performansı ile kitleleri coşturup, konsere hazırlamaktadır.

Organizasyonlar hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!
Yıllardır gösteri sanatlarında sunucu, oyuncu kimliğiyle önemli projelere imza atan “Cengiz Küçükayvaz ve Ercüment Şansal”, organizasyon dünyanıza yeni bir soluk ve heyecan getiriyor..! Show Theatre ile kongre, festival, fuar, toplantı, lansman ve konsept eğitimlerde butik show ve sunumlarıyla etkinliklerinize geniş bir yelpazeyle renk katarken, kendilerine özgü sürprizleri ile ve etkinlik konseptini tasarlayan, katılımcılara dokunan, show performansını değerlendiren ve katılımcıları eğlendiren bir döngüde sizlere hizmet veriyor.

Ercüment Şansal’ı aşağıda yer alan tüm davet ve organizasyonlarınız için davet edebilirsiniz.

Kurum içi İletişim Etkinlikleri
Bayi/Satış/Personel Toplantıları
Davet ve Galalar
Şirket Yıldönümü Kutlamaları
Piknik Organizasyonları
İndoor / Outdoor Eğitim Organizasyonları
Psikodrama ve Event Creative Çalışmaları

Marka İletişim Etkinlikleri
Ürün Lansman Organizasyonları
Sportif Organizasyonlar
Konser Organizasyonları
Basın Toplantıları
Açılış ve Temel Atma Törenleri
Kurumsal Sosyal Sorumluluk Organizasyonları

Ürün / Servis Tanıtım Etkinlikleri
Roadshow
Fuar Stand Organizasyonları
Festivaller
Plaj Aktiviteleri
İnteraktif Uygulamalar