Search Button

JESS İLE ÇOK EĞLENİJESS

Oyuncu ve sunucu Jess Molho ile hazırladığımız “Jess ile çok EğleniJESS” konsept çözümümüzle çalışanlarınızı iş stresinden uzaklaştırarak, iç iletişimi ve işbirliğini arttırıyor, takım olmalarını, eğlenirken öğrenmelerini ve motivasyonlarını yükseltmelerini sağlıyoruz.

Neler Yapıyoruz?

KonuşuJESS
Moderatör kimliğiyle sahneye çıkan Jess Molho, grubu ikişer kişi olarak eşleştirir. 5 dakika boyunca kendilerini karşılarındaki kişiye anlatmalarını ister. Finalde “seni doğru anlamış mıyım?” gibi bir soru ile karşılıklı etkileşim ve empati kurulması sağlanır.

Soru soruJESS
Departmanlar arası iletişimi güçlendirmek için kullanılabilecek bir kurgudur. Panel ortamında şirketin farklı pozisyonlarındaki çalışanlara diğer çalışanlar ve yöneticiler hakkında sorular sorar.

Teşekkür ediJESS
Ödül töreni, gala gecesi gibi etkinliklerinizde, sadece program akışını yöneten, kitlenin nabzını tutan, sahneyi tamamlayıcı bir öge olmaktan çıkıp organizasyonunuzu unutulmaz kılan sahne performansı ile konuklarınıza fark yaratan bir deneyim sunulur.

Dans ediJESS
En uzun Boogy dansını yapıJESS. HD kamerayla kumandalı minik kameralarla havadan çekim yapılabilir.

KopuJESS
Kapalı devre radyo yayını ile JD parti veya benzeri etkinlikler yapılır.

Şov YapıJESS
Göster kendini oyunuyla çalışanların 5 dakika içinde hünerlerini sergileyerek yeteneklerini ortaya çıkarmalarını ve eğlenmelerini sağlar.