Search Button

Yüce Zerey

Hepsiburada CMO

Konular
VİDEOLAR PLAYLIST
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title

Yüce Zerey

Ayşe Arman – Yüce Zerey ”Fabrika Ayarlarına Dön” Kitap Röportajı

İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden burslu olarak Ekonomi lisansını ve London School of Economics’ten burslu olarak Bsc Economics lisansını aldıktan sonra Marmara Üniversitesi’nde İngilizce İktisat (MA) ve İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde MBA Yüksek Lisans eğitimlerini tamamladı.

Bilgi Üniversitesi MBA Programları bünyesinde pazarlama yöneticisi ve öğretim üyesi olarak görev yaptıktan sonra Ülker bünyesinde pazarlama ve iş geliştirme müdürlükleri yaptı. Ülker grup şirketlerine ve grup dışı şirketlere yurt içi / yurtdışında pazarlama kapsamında yapılan çeşitli projelerin başında yer aldı.

Ülker’den sonra kariyerine Türk Hava Yolları’nda devam etme kararı olan Yüce Zerey, Türk Hava Yolları’nda eTicaret ve Marka Müdürü olarak görev yaptı. Görevi esnasında, Türk Hava Yolları’nın dijital mecralarından, global olarak markasının konumlandırılmasından ve yönetiminden sorumlu idi.

Türk Hava Yolları sonrasında, The Coca-Cola Company Türkiye, Orta Asya ve Kafkaslar Bölgesinde İnteraktif Pazarlama Grup Müdürü olarak profesyonel kariyerine devam etti. Görevi esnasında, kurumun bölgede yer alan bütün markalarının interaktif pazarlama faaliyetlerinden sorumlu idi.

Halen Unilever’de, Türkiye, Kuzey Afrika, Ortadoğu, Rusya, Ukrayna ve Belarus’tan oluşan bölgenin Digital Direktörü olarak profesyonel yaşamına devam eden Yüce Zerey, kurumun bütün kategori ve markalarının dijital faaliyetlerinden sorumludur.

Yerli yabancı 115 ödül ile sürdürdüğü pazarlama kariyerine paralel olarak 15 senedir Bilgi Üniversitesi’nde öğretim üyesi olarak görev yapmakta ve “Pazarlama Yönetimi, İnteraktif Pazarlama” derslerini vermektedir.

Akademik paylaşımlara ek olarak, Doğan Yayınlarından 2014 yılında çıkan The Profesyonel ve 2016 yılında çıkan Fabrika Ayarlarına Dön adlı kitapların yazarıdır.