Search Button

Ali Kirman

Danışman

Konular
VİDEOLAR PLAYLIST
Video Yok
Video Yok
Video Yok

Ali Kirman

Ali Kirman orta öğrenimini TED Ankara Koleji ve İngiliz Erkek Lisesi (EHSB)’de, yüksek öğrenimini ise İngiltere’de, University of The West of England (UWE)’de ekonomi dalında B.A Economics derecesi alarak tamamladı.

İş yaşamına satış temsilcisi olarak başladı.Çok uluslu şirketlerde yönetici kademelerinde çalıştı. Yurt içinde ve dışında birçok seminer ve kursa katıldı.

1991 yılında kendi eğitim ve danışmanlık şirketini kurdu. Birikimlerinin sonucu elde ettiği bilgileri dünyanın en seçkin eğitim programları ile birleştirerek kendi özel programlarını hazırladı ve sunmaya başladı.

Şirketlerin gereksinim ve beklentilerine göre özel programlar hazırlayayan Ali Kirman Satış Yapmak Bir Sanattır, yaşamak için satmak zorundayız!

“Satış Becerileri Kazanma ve Geliştirme”, “Satış Kadrosunun Yönetimi”, “Gerçek Hizmeti Sunma”, “Gruplar Karşısında Etkin Konuşma ve Sunum Becerileri”, konularında yoğunlaştı.

1997 yılında, ‘Satışta Profesyonellik’ adlı ilk kitabı yayınlandı. 2002 Yılı Temmuz ayında ise ‘Satışı Cepheden Yönetmek’ adlı ikinci kitabı ve 2008 yılında ‘Bir Konuşma Yapar mısınız? ‘ adlı üçüncü kitabı yayınlandı. Ali Kirman’ın ayrıca iş dünyasına yönelik birçok dergide makaleleri yayınlanmaktadır.

Bugün otuzu aşkın sektörde sayısı bine yaklaşan eğitim seminerleri ve konferanslar veren Ali Kirman’ın seminer ve konferanslarına katılanların sayısı 30.000’e ulaşmıştır.

Müziğe özel merakı vardır. Flamenco gitar sanatı ve Latin Dansları üzerinde çalışan Ali Kirman doğayı ve doğa sporlarını çok sever. Başlıca hobileri, motosiklet bisiklet, hafif koşu ve yüzmedir.