Search Button
  1. »
  2. Blog
  3. »
  4. Haftanın İlham Verenleri; Başarısızlık Mucizesi, Şirketlerde Yetenek Nasıl Geliştirilir, Yeni Nesil E Ticaret Yönetimi, Büyük Veri

Haftanın İlham Verenleri; Başarısızlık Mucizesi, Şirketlerde Yetenek Nasıl Geliştirilir, Yeni Nesil E Ticaret Yönetimi, Büyük Veri

Bu hafta ilham veren konuşmacılarımız için hazırladığımız ve sosyal medyada öne çıkan  paylaşımlarımızı sizler için bir araya getirdik. “İkna İnce İştir”, Yetişkinlerde Davranış Değişikliği Nasıl Yaratılır?, "Yeni Nesil  E-Ticaret Yönetimi ve Uygulamaları", Geleceği Tasarlamak başlıklı konuşmalarıyla kurum ve çalışanlarınıza ilham veren konuşmacılarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

     

“İknanın özü, duyguları harekete geçirmektir” diyen #Exclusive Konuşmacımız Mehmet Auf “İkna İnce İştir” başlıklı konuşmasıyla, hepimizin her an ihtiyaç duyduğu ikna becerisi edinme konusunda önemli ipuçları veriyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

Exclusive Konuşmacımız Dr. Özgür Bolat, "Şirketlerde Yetenek Nasıl Geliştirilir?" ve "Yetişkinlerde #Davranış Değişikliği Nasıl Yaratılır?" temalı konuşmalarıyla insan kaynaklarını geliştirme konusunda önemli öneriler sunuyor Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

     

Hepsiburada CMO’su Exclusive Konuşmacımız Yüce Zerey, "Yeni Nesil #eTicaret Yönetimi ve Uygulamaları" ve “Dünya’yı Değiştiren Yeni Nesil İş Modelleri” başlıklı konuşmalarıyla şirketlere geleceğe yönelik yol haritası çiziyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

Chief Innovation Officer, Ezberbozan Exclusive Konuşmacımız Yiğit Kulabaş; Geleceği Tasarlamak: Deneyim Ekonomisi; Büyük Veri, Büyük Hayaller; Sen ve Nesnelerin İnterneti başlıklı konuşmalarıyla ilham veriyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.