Search Button
  1. »
  2. Blog
  3. »
  4. Haftanın İlham Verenleri; Birlikte Başarmak, 4. Sanayi Devrimini Geride Bırakırken, Gelenekten Geleceğe, Algılarımız Bizi Ne Kadar Sınırlayabilir?

Haftanın İlham Verenleri; Birlikte Başarmak, 4. Sanayi Devrimini Geride Bırakırken, Gelenekten Geleceğe, Algılarımız Bizi Ne Kadar Sınırlayabilir?

Bu hafta ilham veren konuşmacılarımız için hazırladığımız ve sosyal medyada öne çıkan  paylaşımlarımızı sizler için bir araya getirdik. “Birlikte Başarmak”, "4. Sanayi Devrimini Geride Bırakırken", "Gelenekten Geleceğe", "Algılarımız Bizi Ne Kadar Sınırlayabilir?" başlıklı konuşmalarıyla kurum ve çalışanlarınıza ilham veren konuşmacılarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

    

Birlikte başarmanın en keyifli yolu; farklılıkları yönetebilmek ve herkesin potansiyelini ortaya çıkarmak. Aradığınız çözümleri ve ilhamı kendi hayatlarında engel tanımayan Exclusive konuşmacılarımız Selim ve Kerim Altınok’un konuşmalarında bulacaksınız. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

CNN Türk Ekonomi Editörü konuşmacımız Cem Seymen, 4. Sanayi Devrimini Geride Bırakırken İnsan ve Makine İlişkisi Nasıl Olacak? ve Duvarların Örüldüğü İletişim Çağında Ortak Bir Gelecek Yaratmak, başlıklı konuşmalarıyla ilham veriyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

    

 

”Gelenekten Geleceğe” diyen konuşmacımız Prof. Dr. İlber Ortaylı "Tarihin Sınırlarına Yolculuk", "Türkiye'nin Yakın Tarihi", başlıklı konuşmalarıyla ilham veriyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

İnsanlık tarihi boyunca birçok düşünür ve bilim insanı insan algısını anlamak ve sınırlarını genişletmek için çabaladı. Bütünsel yaşam üzerine çalışan Alev Tekinak Özderici de benzer sorularla çıkacak karşınıza ve zihin açıcı yanıtlar sunacak size. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.