Search Button
  1. »
  2. Blog
  3. »
  4. Haftanın İlham Verenleri; Büyümek İçin Pazarlama Yönetimi, Yıldızınız Barışsın!, Bugünün Lüksünü Okumak, Yeni Nesil Yönetim

Haftanın İlham Verenleri; Büyümek İçin Pazarlama Yönetimi, Yıldızınız Barışsın!, Bugünün Lüksünü Okumak, Yeni Nesil Yönetim

Bu hafta ilham veren konuşmacılarımız için hazırladığımız ve sosyal medyada öne çıkan  paylaşımlarımızı sizler için bir araya getirdik. “Büyümek İçin Pazarlama Yönetimi”, "Sevdiğiniz ile Yıldızınız Barışsın!", "Geleceği Öngörmek İçin Bugünün Lüksünü Okumak", Orkestra Yönetimi & Şirket Yönetimi" başlıklı konuşmalarıyla kurum ve çalışanlarınıza ilham veren konuşmacılarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

     

Markalara Fısıldayan Adam, Konuşmacımız M. Bora Alçı; "Your Brand’s Big Idea: Markanızın Büyük Fikrini Bulun!" ve "Yaratıcılık Atölyesi: Brief’lerinizin Etkinliğini Artırın" başlıklı ilham veren workshop programları ile pazarlama yönetimi konusunda yol gösteriyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

Astrolog ve Astroloji Eğitmeni Konuşmacımız Hande Kazanova; "Çocuğunuzla Yıldızınız Barışsın!" ve "Sevdiğinizle Yıldızınız Barışsın!" başlıklı konuşmalarıyla ilham veriyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

     

Lüks Marka ve İletişim Danışmanı Konuşmacımız Özlem Güsar; "Geleceği Öngörmek İçin Bugünün Lüksünü Okumak" ve "Markanızı/Kendinizi Lüks Olarak Konumlandırmanın/Algılatmanın Yolları" başlıklı konuşmalarıyla ilham veriyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

Türkiye Gençlik Orkestrası Kurucu Şefi Cem Mansur; "Yeni Nesil Yönetim", "Orkestra Yönetimi & Şirket Yönetimi" ve "Liderlik ve Ekip Yönetimi" başlıklı konuşmalarıyla ilham veriyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.