Search Button
  1. »
  2. Blog
  3. »
  4. Haftanın İlham Verenleri; Ekonomik Resilience, Mevsimlere ve Hava Değişimine Göre Beslenme, Alkali Yaşam, İçimdeki Ben, Dijitalleşen Dünya

Haftanın İlham Verenleri; Ekonomik Resilience, Mevsimlere ve Hava Değişimine Göre Beslenme, Alkali Yaşam, İçimdeki Ben, Dijitalleşen Dünya

Bu hafta ilham veren konuşmacılarımız için hazırladığımız ve sosyal medyada öne çıkan  paylaşımlarımızı sizler için bir araya getirdik. “Ekonomik Resilience”, "Mevsimlere ve Hava Değişimine Göre Beslenme", "Alkali Yaşam", "İçimdeki Ben", "Dijitalleşen Dünya" başlıklı konuşmalarıyla kurum ve çalışanlarınıza ilham veren konuşmacılarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

   

Avrupa Parlamentosu'nda bir Türk öğretmen. 2014 yılında "Dünyanın En İyi 50 Öğretmeni" arasında gösterilen Dilek Livaneli, resmi konuşmacı olarak Avrupa Parlamentosu'na davet edildi. Dünyanın bir köy öğretmeninden ilham alacak olması ne kadar etkileyici. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

FODER Finansal Okuryazarlık ve Erişim Derneği Kurucu Başkanı Özlem Denizmen, "Ekonomik Resilience", "Parasını Yöneten Hayatını Yönetir!" ve "Bir Bütçe ve 175 Tasarruf Yöntemi" konuşmaları ile bireysel ve aile bütçesi yönetimi konusunda ilham veriyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

   

“Beslenme doğduğumuz andan itibaren vazgeçilmezimizdir; aynı zamanda tamamlayıcımız, şekillendiricimiz, aklımız, ışıltımız ve yaşama tutunma biçimimizdir.’’ diyen Taylan Kümeli’nin Mevsimlere ve Hava Değişimine Göre Beslenme başlıklı konuşmasını dinlemenin tam zamanı. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

Şirketlerde “biz” olmanın ve “aynı dili” konuşmanın önemi sıkça vurgulanır. Peki biz içinde ben olmak ve aynı dili konuşurken aynılaşmamak mümkün mü? Dr. Murat Bilgili’nin konuşmaları bu paradoksu çözmenize yardım edebilir. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

   

Strateji danışmanı Ergin Akman, dünyanın önde gelen firmalarında üst düzey yönetici olarak edindiği deneyimleri paylaşıyor. Akman, “Dijitalleşen Dünyanın ve Tüketicinin İşimize Etkisi” ve pazarlama stratejileri hakkındaki konuşmalarıyla artık aramızda. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

Antioksidan, gıda duyarlılığı, kişiye özel hormon ve genetik testleri gibi ileri anti-aging yaklaşımlarını ilk uygulayan hekimlerden biri olan Dr. Ayşegül Çoruhlu; sağlıklı kilo ve uzun, hastalıksız bir ömür için alkali beslenmenin püf noktalarını anlatıyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.