Search Button
  1. »
  2. Blog
  3. »
  4. Haftanın İlham Verenleri; Başarı Hikâyesi, Tüketici Davranışları, Dünya ve Türkiye Ekonomisi, Kritik Karar Alma, Riskler ve Fırsatlar, Tasarruf

Haftanın İlham Verenleri; Başarı Hikâyesi, Tüketici Davranışları, Dünya ve Türkiye Ekonomisi, Kritik Karar Alma, Riskler ve Fırsatlar, Tasarruf

Bu hafta ilham veren konuşmacılarımız için hazırladığımız ve sosyal medyada öne çıkan  paylaşımlarımızı sizler için bir araya getirdik. "Başarı Hikâyesi, Tüketici Davranışları, Dünya ve Türkiye Ekonomisi, Kritik Karar Alma, Riskler ve Fırsatlar, Tasarruf" başlıklı konuşmalarıyla kurum ve çalışanlarınıza ilham veren konuşmacılarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.   

Dünya Serbest Dalış Rekortmeni, diyetisyen, konuşmacımız Şahika Ercümen, “Başarı Hikâyesi”, “Hedefe Odaklanma”, “Zorluklarla Mücadele”, “Öfke-Stres Kontrolü”,“Ekip Çalışması”, "Nefes Teknikleri” ve “Sağlıklı Beslenme” başlıklı konuşmalarıyla zorlu koşulların üstesinden başarıyla gelme konusunda ilham veriyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

Ekonomist, akademisyen konuşmacımız Prof. Dr. Asaf Savaş Akat, “Dünya Ekonomisi” ve "Türkiye Ekonomisi: Riskler ve Fırsatlar” başlıklı konuşmalarıyla, ekonomi konusundaki engin deneyimlerini iş dünyasına aktarıyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

   

Finansal Okuryazarlık Öncüsü, Para Durumu & Moneye Başkanı konuşmacımız Özlem Denizmen, “Kurumsal Girişimcilik Asansöründe Her Ortam ve Duruma Uyum Sağlayabilmek”, “Maaşına Sığabilmek” ve “Tasarruf Nedir/Ne Değildir?” başlıklı konuşmalarıyla, bireysel ve kurumsal bütçe yönetimi konusunda ilham vermeye devam ediyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

Sabancı Üniversitesi Finans Kürsü Başkanı, Exclusive konuşmacımız Prof. Dr. Özgür Demirtaş, çalışmaları dünyanın önde gelen akademik dergilerinde yayımlanan başarılı bir akademisyen. Demirtaş konuşmalarında, Türkiye ve Dünya ekonomisi konusunda öngörülerini iş dünyasına aktarıyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

   

Akademisyen, ekonomist ve yazar konuşmacımız Prof. Dr. Emre Alkin, “Uluslarası Siyasi Gelişmelerin Ekonomik Parametreler ve Firmalar Üzerine Etkisi?” ve “Kurumlarda Kritik Karar Alma Süreçleri Nasıl Tasarlanmalı? başlıklı konuşmalarıyla ilham vermeye devam ediyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

Konda Araştırma Genel Müdürü, Exclusive konuşmacımız Bekir Ağırdır konuşmalarında, “Önümüzdeki on yılın muhtemel senaryoları, bu senaryoları etkileyecek muhtemel riskler neler?”, “Günümüzde birey artık yalnızca tüketici, müşteri, okur, izleyicimidir?” Hayat tarzları, kültürel kimlikler, aidiyetler tüketici olarak bireyi nasıl ve ne yönde etkiliyor? sorularını somut resmi veriler ve KONDA’nın araştırma verileriyle yanıtlıyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.