Search Button
  1. »
  2. Blog
  3. »
  4. Haftanın İlham Verenleri; Dünya ve Türkiye Ekonomisi, Finansal Piyasalar, 4. Sanayi Devrimi, Para Politikası, Ekonomik Görünüm, Anahtar Beceri

Haftanın İlham Verenleri; Dünya ve Türkiye Ekonomisi, Finansal Piyasalar, 4. Sanayi Devrimi, Para Politikası, Ekonomik Görünüm, Anahtar Beceri

Bu hafta ilham veren konuşmacılarımız için hazırladığımız ve sosyal medyada öne çıkan  paylaşımlarımızı sizler için bir araya getirdik. "Dünya ve Türkiye Ekonomisi, Finansal Piyasalar, 4. Sanayi Devrimi, Para Politikası, Ekonomik Görünüm, Anahtar Beceri" başlıklı konuşmalarıyla kurum ve çalışanlarınıza ilham veren konuşmacılarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

   

Sabancı Üniversitesi Finans Kürsü Başkanı, Exclusive konuşmacımız Prof. Dr. Özgür Demirtaş, “Gelecek Beklenilenden Daha Hızlı Gelecek”, “Dünya ve Türkiye Ekonomisi”, “Bilim Ekonomi Gelecek ve Siz!” başlıklı konuşmalarıyla vizyon açıyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

Ekonomist ve Bilgi Üniversitesi Öğretim Görevlisi konuşmacımız Murat Sağman “Türkiye'de Seçim Sonrası Ekonomide ve Finansal Piyasalarda Neler Olacak?” başlıklı konuşmalarıyla vizyon açıyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

    

CNN Türk Ekonomi Editörü konuşmacımız Cem Seymen, “4. Sanayi Devrimi’ni Geride Bırakırken İnsan ve Makina İlişkisi” ve “Duvarların Örüldüğü İletişim Çağında Ortak Gelecek Yaratmak” başlıklı konuşmalarıyla ilham veriyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

Ekonomist, Özyeğin Üniversitesi Öğretim Görevlisi konuşmacımız Gizem Öztok Altınsaç, “2019 Ekonomik Görünüm”, “Finansal Piyasaları Anlamak” ve “Global Ekonomi ve Türkiye Ekonomisi Nasıl Okunur?” başlıklı konuşmalarıyla vizyon açıyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

     

Ekonomi yazarı konuşmacımız Uğur Gürses, “Dünya ve Türkiye Ekonomisi” ve “Finansal #Piyasalar” başlıklı konuşmalarıyla vizyon açıyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

Eğitimci, #Danışman, TV Programcısı ve Yazar konuşmacımız Polat Doğru, “Anahtar Beceri: İşte ve Yaşamda İnsan İlişkileri”, " İş’te ve Yaşamda Mutlu İnsan” ve “Liderlik için Duygusal Zeka” başlıklı konuşmalarıyla ilham veriyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.