Search Button
  1. »
  2. Blog
  3. »
  4. Haftanın İlham Verenleri; Eğitimde Dijital Dönüşüm, Sıradışı Liderlik, Satışta Kişisel Etkinlik, İnovasyon Kültürü, Asya’nın Ekonomileri, Bir Beyin Avcısının Seyir Defteri

Haftanın İlham Verenleri; Eğitimde Dijital Dönüşüm, Sıradışı Liderlik, Satışta Kişisel Etkinlik, İnovasyon Kültürü, Asya’nın Ekonomileri, Bir Beyin Avcısının Seyir Defteri

Bu hafta ilham veren konuşmacılarımız için hazırladığımız ve sosyal medyada öne çıkan  paylaşımlarımızı sizler için bir araya getirdik. "Riskler ve Fırsatlar, Olasılıklar ve Stratejiler, Dijital Çağda Müşteri Sadakati, Dijital Pazarlama, Sektörlerin Geleceği, Tarihin Sınırlarına Yolculuk" başlıklı konuşmalarıyla kurum ve çalışanlarınıza ilham veren konuşmacılarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

   

Yeni Konuşmacımız Khan Academy Türkiye Direktörü Alp Köksal, “Eğitimde Dijital Dönüşüm”, “Yeni Nesil Öğrenme” ve “Eğitim 4.0: Geleceğin Eğitimi” başlıklı konuşmalarıyla ilham vermeye devam ediyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

Konuşmacımız Yiğit Oğuz Duman, “Yüksek Performanslı Takımlar”, “Sıradışı Liderlik” ve “Dijitalleşen Dünya’da İşin Ortağı İnsan Kaynakları Yönetimi” başlıklı konuşmalarıyla ilham veriyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

   

Yönetim ve Gelişim Danışmanı konuşmacımız Emre Mutluay, “Modus Operandi & Esnek Liderlik”, “Yeni Dünya Yeni Bir Ben Talep Etmez mi?”, “Yetenek & Beceri & Yetenek”, “Performans Koçluğu” ve “Satışta Kişisel Etkinlik” başlıklı konuşmalarıyla ilham veriyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

İnovasyon ve Marka Danışmanı yeni konuşmacımız Alev Gökçe, “İnovasyon Kültürü: Olmazsa İnovasyon Olmaz!”, “Global Marka Yaratmanın Püf Noktaları” ve “Marka Olmak ve İnovasyon Neden İç İçedir; Ama Farklı Beceriler Gerektirir?” başlıklı konuşmalarıyla ilham veriyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

   

Koç Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğretim Görevlisi yeni konuşmacımız Dr. Altay Atlı, "Çin’in Küresel Bir Güç Olarak Yükselişi”, “Asya’nın Ekonomileri ve Uluslararası İlişkileri” ve “Asya-Pasifik Yüzyılı’nda Türkiye” başlıklı konuşmalarıyla ilham veriyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

Yetenek Avcısı, Egon Zehnder Yönetici Ortağı Konuşmacımız Murat Yeşildere; "Bir beyin avcısının seyir defteri; yılda 1000 mülakat ve sonrası…", "Yönetim Kademesinde “Yıkıcı” değil “Yapıcı Çeşitlilik”" başlıklı konularda ve yeni kitabı "Eyvah CEO Doğuruyor!" kitabıyla ilham veriyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.