Search Button
  1. »
  2. Blog
  3. »
  4. Haftanın İlham Verenleri; Ekonomik Görünüm, Bilginin Karanlığı, Dijital Dönüşüm, Kız Gibi Yapmak, Dünya İnsanı Olmak, Türkiye ve Dünya Ekonomisi

Haftanın İlham Verenleri; Ekonomik Görünüm, Bilginin Karanlığı, Dijital Dönüşüm, Kız Gibi Yapmak, Dünya İnsanı Olmak, Türkiye ve Dünya Ekonomisi

Bu hafta ilham veren konuşmacılarımız için hazırladığımız ve sosyal medyada öne çıkan  paylaşımlarımızı sizler için bir araya getirdik. "Ekonomik Görünüm, Bilginin Karanlığı, Dijital Dönüşüm, Kız Gibi Yapmak, Dünya İnsanı Olmak, Türkiye ve Dünya Ekonomisi" başlıklı konuşmalarıyla kurum ve çalışanlarınıza ilham veren konuşmacılarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

   

Ekonomist, Özyeğin Üniversitesi Öğretim Görevlisi konuşmacımız Gizem Öztok Altınsaç, “Ekonomik Görünüm”, “Finansal Piyasaları Anlamak”, “Global Ekonomi ve Türkiye Ekonomisi Nasıl Okunur?”, “Piyasalar İçin 30 Kritik Gösterge” ve “Davranışsal Finans’ın Piyasaları Yönlendirmesi” başlıklı konuşmalarıyla, ekonomi konusundaki öngörülerini paylaşmaya devam ediyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

Bahçeşehir Üniversitesi Öğretim Görevlisi, danışman konuşmacımız Reha Tartıcı, “Bilginin Karanlığı, Karanlığın Bilgeliği”, “Görünenin Ardındaki Görünmeyeni Aramak”, "Engelli Koşmak mı, Engelli Yaşamak mı Daha Zor?”, “Müşterinin Kalbine Giden Yol Mideden Geçer” ve “Medya Ya Bize Doğruları Anlatıyorsa!” başlıklı konuşmalarıyla, 30 yılı aşkın profesyonel hayatında edindiği pazarlama, iletişim ve insan yönetimi alanındaki deneyimlerini iş dünyasına aktarıyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

   

Kramp Reklam Ajansı, Kurucu Ortağı ve Ajans Başkanı konuşmacımız Ahmet Akın, “Dijital Dönüşüm Çağında Yeni Kavramlar & Yeni Anlamlar”, “Herkes İçin Yaratıcılık” ve “İş Yaşamında Anlam Bulmak” başlıklı konuşmalarıyla, iletişim trendleri, yaratıcılık ve kişisel gelişim alanlarındaki deneyimlerini iş dünyası ile paylaşmaya devam ediyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

Müzisyen, yazar, Exclusive konuşmacımız Nil Karaibrahimgil, reklamcılık, müzisyenlik ve yazarlık kariyeri boyunca edindiği deneyimleri ve renkli hayat felsefesini paylaştığı konuşmalarıyla, yaşam ve yaratıcılık konularında ilham vermeye devam ediyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

   

Program yapımcısı, müzisyen ve gurme konuşmacımız, Ayhan Sicimoğlu, bir dünya vatandaşı olarak yaptığı geziler sırasında keşfettiği müzikler, kültürler ve lezzetler hakkındaki konuşmalarıyla, dünyanın binbir rengini şirket çalışanlarıyla paylaşıyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

Piri Reis Üniversitesi Rektör Yardımcısı, akademisyen ve ekonomist konuşmacımız Prof. Dr. Erhan Aslanoğlu, Genel Ekonomi, Makroekonomik Göstergelerin Yorumlanması, Türkiye ve Dünya Ekonomisindeki Göstergeler ve Gelişmeleri ele aldığı konuşmalarıyla ekonomi alanındaki bilgilerini iş dünyasına aktarıyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.