Search Button
  1. »
  2. Blog
  3. »
  4. Haftanın İlham Verenleri; Ezber Bozan Gelecek, İnovasyon İçin: Değişim, Biz Bu Filmi Daha Önce Gördük Mü?, Potansiyeli Ortaya Çıkarmak

Haftanın İlham Verenleri; Ezber Bozan Gelecek, İnovasyon İçin: Değişim, Biz Bu Filmi Daha Önce Gördük Mü?, Potansiyeli Ortaya Çıkarmak

Bu hafta ilham veren konuşmacılarımız için hazırladığımız ve sosyal medyada öne çıkan  paylaşımlarımızı sizler için bir araya getirdik. "Ezber Bozan Gelecek, İnovasyon İçin: Değişim, Biz Bu Filmi Daha Önce Gördük Mü?, Potansiyeli Ortaya Çıkarmak" başlıklı konuşmalarıyla kurum ve çalışanlarınıza ilham veren konuşmacılarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

   

Kariyerini iş dünyası, akademi ve yazarlık üzerine inşa eden Exclusive konuşmacımız Yiğit Kulabaş, ezberbozmaktan çekinmeyen bir yönetici. Konuşmalarıyla geleceğin liderlerine; inovasyon, sıradışı iş modelleri, değişim ve thinking konusunda ilham veriyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

32 yıllık yöneticilik kariyerinin ardından, bilgi ve deneyimlerini paylaşmak için ION Academy’yi kuran Exclusive konuşmacımız Ali Rıza Ersoy, Endüstri 4.0 dendiğinde akla ilk gelen isimlerden biri. Ersoy, konuşmalarında değişim ve inovasyon konusunda ilham veriyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

    
Akademisyen, ekonomist ve yazar konuşmacımız Prof. Dr. Emre Alkin, “Biz Bu Filmi Daha Önce Gördük Mü? Ekonomik Dalgalanmalarda Gemiyi Yüzdürme Sanatı” başlıklı konuşmasıyla, ilham vermeye devam ediyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

Siz onları hukukçu, müzisyen ve yazar olarak tanıyorsunuz; oysa engel tanımadıkları daha birçok alan var. Exclusive konuşmacılarımız Selim ve Kerim Altınok kardeşler, sadece konuşmalarıyla değil, hayat hikâyeleriyle de herkes için ilham kaynağı. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.