Search Button
  1. »
  2. Blog
  3. »
  4. Haftanın İlham Verenleri; Güçlü Ekonomi, Mezunların Kariyere Hazırlanması, Mutlu Oyunlar Mutlu Çocuklar, Liderlik ve Koçluk Felsefesi, Avrupa'nın Geleceği, Eğitimin Geleceği

Haftanın İlham Verenleri; Güçlü Ekonomi, Mezunların Kariyere Hazırlanması, Mutlu Oyunlar Mutlu Çocuklar, Liderlik ve Koçluk Felsefesi, Avrupa'nın Geleceği, Eğitimin Geleceği

Bu hafta ilham veren konuşmacılarımız için hazırladığımız ve sosyal medyada öne çıkan  paylaşımlarımızı sizler için bir araya getirdik. "Güçlü Ekonomi, Mezunların Kariyere Hazırlanması, Mutlu Oyunlar Mutlu Çocuklar, Liderlik ve Koçluk Felsefesi, Avrupa'nın Geleceği, Eğitimin Geleceği" başlıklı konuşmalarıyla kurum ve çalışanlarınıza ilham veren konuşmacılarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

   

CNN Türk Ekonomi Editörü Konuşmacımız Cem Seymen, ekonomiyi doğayla buluşturan "Para Dedektifi" ve konunun uzmanlarını bir araya getirdiği "Başka Bir Dünya Mümkün" başlıklı programlarıyla ses getirmeye devam ederken, yaptığı konuşmalarla kurumların yöneticilerine ve çalışanlara ilham veriyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

Exclusive konuşmacımız Prof. Dr. Erhan Erkut, Türkiye’de ve Dünya’da birçok üniversitede ders vermiş, 60’tan fazla uluslararası hakemli dergide makalesi yayımlanmış global bir akademisyen. Prof. Erkut, kariyer, girişimcilik ve yönetim konusunda ilham veriyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

    

Basketbol Koçu, Exclusive konuşmacımız Çetin YılmazBasketbol Perspektifinden Liderlik ve Koçluk Felsefesiworkshop programı ile iş sonuçlarınıza katkı sağlıyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

“Çocukların gözünden öyle net, öyle berrak, öyle tatlı görünüyor ki hayat…” diyen Oyuncu Anne ve yazar konuşmacımız Şermin Yaşar, çocukların gözüyle baktığı ve bir oyun gibi gördüğü hayatta edindiği deneyimlere dayanan konuşmalarıyla ilham veriyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

    

Avrupa'nın geleceği hepimizi yakından ilgilendiren bir konu. İrlanda eski başbakanı John Bruton bu konuyla ilgili değerli perspektifini bizlerle paylaşıyor ve Brexit, AB-Amerika ilişkilerine ışık tutuyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

Egitimpedia.com ve Fide Okulları kurucusu Exclusive konuşmacımız Ali Koç, “Eğitimin Geleceği, Geleceğin Eğitimi” ve “Boşluktaki Yaratıcılığı Bulun” başlıklı konuşmalarıyla hepimiz için çok önemli bir kavram olan eğitime bakış açımızı değiştiriyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.