Search Button
  1. »
  2. Blog
  3. »
  4. Haftanın İlham Verenleri; İnsan Yönetimi, Zihinsel Detoks, Pozitif Yönetim, Hikâyen Yoksa Gerisi Hikâye, İyi Hissetmeyi Seç, Organizasyonlarda Kuşak Karması

Haftanın İlham Verenleri; İnsan Yönetimi, Zihinsel Detoks, Pozitif Yönetim, Hikâyen Yoksa Gerisi Hikâye, İyi Hissetmeyi Seç, Organizasyonlarda Kuşak Karması

Bu hafta ilham veren konuşmacılarımız için hazırladığımız ve sosyal medyada öne çıkan  paylaşımlarımızı sizler için bir araya getirdik. "İnsan Yönetimi, Zihinsel Detoks, Pozitif Yönetim, Hikâyen Yoksa Gerisi Hikâye, İyi Hissetmeyi Seç, Organizasyonlarda Kuşak Karması" başlıklı konuşmalarıyla kurum ve çalışanlarınıza ilham veren konuşmacılarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

   

Yönetim Danışmanı, Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi konuşmacımız Selen Kocabaş, “Liderlik”, “Sürekli Değişim”, “Yeni İletişim” ve “İnsan Yönetimi” başlıklı konuşmaları ile vizyon açıyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

Darga Academy Kurucusu, yoga uzmanı, yazar konuşmacımız İpek Darga, “Zihinsel Detoks”, “Uzun Sağlıklı Yaşam İçin Nefes Egzersizleri”, “Kısa Sürede Derin Dinlenme” ve “Meditasyonla Gelen Mutluluk” başlıklı konuşmalarıyla zihin-beden sağlığı konusundaki bilgilerini paylaşıyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

   

Yönetici, yazar, öğretim görevlisi konuşmacımız İdil Türkmenoğlu, “Pozitif Yönetim”, “İşyerinde Keyifli Çalışmak”, “İşin Geleceği” ve “Yaratıcı Takımlar” başlıklı konuşmalarıyla, insan kaynakları ve yöneticilik kariyeri boyunca edindiği deneyimleri şirketlerle paylaşıyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

Konuşmacımız Evren Bingöl, "Sahici Oyun", “Hikâyen Yoksa Gerisi Hikâye”, “Başaramayıver” ve “‘No Filter' Hayat” başlıklı konuşmalarında dinleyicilerine ilham veriyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

  

Bugüne kadar binlerce insana İş’te, Aşk’ta ve Hayat’ta nasıl mutlu olacaklarını, enerjilerini nasıl yöneteceklerini ve performanslarını nasıl üst düzeye taşıyacaklarını anlatan Exclusive konuşmacımız psikolog, akademisyen, yazar, Dr. Ozanser Uğurlu, anlam ve doyumla yoğurulmuş bir hayat için bireylere yol göstermeye devam ediyor… Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

Dinamo Danışmanlık Kurucu Ortağı ve Universum Orta Doğu Direktörü Exclusive konuşmacımız Evrim Kuran, "Yeni Nesil Müşteriler", "İş Yaşamında Y ve Z Kuşakları", "Organizasyonel Çekicilik", "Y ve Z Kuşakları İçin Organizasyonlarda Kuşak Karması", "İşveren Markası" ve "Yeni Nesiller ve Öğrenmenin Yeni Doğası" başlıklı konuşmalarıyla, ilham vermeye devam ediyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.