Search Button
  1. »
  2. Blog
  3. »
  4. Haftanın İlham Verenleri; Kek Tarifinden Şarkı Olur Mu?, Finansal Piyasaları Anlamak, İçindeki Ateşi Keşfet, Yenilenebilir Enerji, Müşterinin DNA'sını Okumak, Makro Değişimler ve İnovasyon

Haftanın İlham Verenleri; Kek Tarifinden Şarkı Olur Mu?, Finansal Piyasaları Anlamak, İçindeki Ateşi Keşfet, Yenilenebilir Enerji, Müşterinin DNA'sını Okumak, Makro Değişimler ve İnovasyon

Bu hafta ilham veren konuşmacılarımız için hazırladığımız ve sosyal medyada öne çıkan  paylaşımlarımızı sizler için bir araya getirdik. "Kek Tarifinden Şarkı Olur Mu?, Finansal Piyasaları Anlamak, İçindeki Ateşi Keşfet, Yenilenebilir Enerji, Müşterinin DNA'sını Okumak, Makro Değişimler ve İnovasyon" başlıklı konuşmalarıyla kurum ve çalışanlarınıza ilham veren konuşmacılarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

   

Exclusive konuşmacımız Nil Karaibrahimgil, müzikten edebiyata, reklamcılıktan oyunculuğa, girdiği her alana renk kattı. “Hayata Merakla Bakmak”, ''Yaratıcılık ve Kabul Görmek'' başlıklı konuşmaları da kendisi gibi etkileyici. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

Ekonomist ve Özyeğin Üniversitesi Öğretim Görevlisi, Konuşmacımız Gizem Öztok Altınsaç, “Global #Ekonomi ve Türkiye Ekonomisi Nasıl Okunur?” başlıklı konuşmasıyla, ekonomik gelişmeleri analiz etmek isteyenlere önemli ipuçları veriyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

   

Girişimci ve iletişim uzmanı Exclusive konuşmacımız Can Pabuççuoğlu; girişimcilik, inovasyon, hikâyeleştirme, takımdaşlık ve motivasyon konularında Türkçe ve İngilizce olarak sunduğu konuşmalarıyla kurumlara ilham veriyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

OtonomAraçlar, Yenilenebilir Enerji, Fintech, Geleceğin Şehirleri, Teknoloji ve İnsanlık konularında uzman Avrupa’nın saygın fütüristlerinden Rudy de Waele’in öngörü ve trend analizleri şirketinizin geleceğine ışık tutuyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

   

Strateji, Müşteri ve Dönüşüm Uzmanı Dr. Hakan Tetik, her işletmenin DNA’sında olması gerektiğini düşündüğü 4 Kritik Yetenek: Strateji, Dönüşüm Yeteneği, Müşteri Deneyimi ve İnovasyon hakkındaki workshop ve konuşmalarıyla kurumların bakış açısını genişletiyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

Markanız geleceğe hazır mı? İki kez dünyaca ünlü Emmy ödülüne ve 2019 Thinkers 50 listesine aday gösterilen konuşmacımız Leonard Brody, tekno-ekonomi trendleri, yeni dünya düzeninde başarı, iş dünyasındaki makro değişimler ve inovasyon konularında dünyanın en çok tanınan düşünce liderlerinden, ödül kazanan bir girişimci ve yatırımcı. Dünya’daki yeni tekno-ekonomik trendleri yakından takip etmek için kurumunuza konuşmacı olarak davet edebilirsiniz. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.