Search Button
  1. »
  2. Blog
  3. »
  4. Haftanın İlham Verenleri; Kim Korkar Masallardan, Kriz Dönemlerinde Stresi Yönetmek Mümkün mü?, Beyaz Yakadan Taç Yapmak, Mükemmel Liderlik, Zihinsel Aikido, Mazeret Yok

Haftanın İlham Verenleri; Kim Korkar Masallardan, Kriz Dönemlerinde Stresi Yönetmek Mümkün mü?, Beyaz Yakadan Taç Yapmak, Mükemmel Liderlik, Zihinsel Aikido, Mazeret Yok

Bu hafta ilham veren konuşmacılarımız için hazırladığımız ve sosyal medyada öne çıkan  paylaşımlarımızı sizler için bir araya getirdik. "Riskler ve Fırsatlar, Olasılıklar ve Stratejiler, Dijital Çağda Müşteri Sadakati, Dijital Pazarlama, Sektörlerin Geleceği, Tarihin Sınırlarına Yolculuk" başlıklı konuşmalarıyla kurum ve çalışanlarınıza ilham veren konuşmacılarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

   

Masal Anlatıcısı ve Sanat Terapisti Exclusive konuşmacımız Judith Malika Liberman "Kim Korkar Masallardan", "Masallarla Yol(a)çık" ve "Storytelling; Hissettirme ve Gördürtme Sanatı" konularıyla, birlikte yaşadığınız insanlarla bağınızı güçlendirecek harika yollar gösteriyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

Liderlik ve Yönetim Düşünürü Exclusive konuşmacımız Fazıl Oral, “Belirsiz Dönemlerde Strateji Kurgulamak ve Sistemik Düşünmek”, “Kriz Dönemlerinde Stresi Yönetmek Mümkün mü?” ve “Organizasyonu mu Yoksa İnsanı mı Değiştirmek Daha Kolay?” başlıklı konuşmalarıyla ilham veriyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

   

Gazeteci, Program Sunucusu konuşmacımız Mirgün Cabas "Düz Dünyanın Sorunları-İnsan Ne İşe Yarar?", "Beyaz Yakadan Taç Yapmak" ve "Mirgün’ün Kaleminden Marka Hikayeleri" başlıklı konuşmalarıyla ilham veriyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

PCC, ACPC Profesyonel Liderlik ve Takım Koçu konuşmacımız Duygu Alptekin Gürsu, “Değişen Dengeler ve Yeni Dünya Liderliği”, “Hem Sonuç Odaklı Hem Bütünleyici Bir Lider Nasıl Olursunuz?”, “Mükemmel Lider Yoktur, Mükemmel Liderlik Takımı Vardır” başlıklı konuşmalarıyla, günümüz liderlerine ve lider adaylarına ilham vermeye devam ediyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

   

Yönetim Danışmanı konuşmacımız Mehmet Sindel, “Ofansif Düşünce”, “Ben Ettim Siz Etmeyin!: 25 Yıl Boyunca Hatalarımdan Öğrendiklerim” ve "Zihinsel Aikido" başlıklı konuşmalarıyla ilham veriyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

İletişim Uzmanı ve Yönetim Danışmanı, Yazar konuşmacımız Dr. Şaban Kızıldağ, "MAZERET YOK! Motivasyon Sunumu”, “Yaşam Biçimi Olarak "KALİTE" ve “Mazeretsiz ve Kusursuz Müşteri Memnuniyeti” başlıklı konuşmalarıyla ilham vermeye devam ediyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.