Search Button
  1. »
  2. Blog
  3. »
  4. Haftanın İlham Verenleri; Kurum Kültüründe Kapsayıcılık, Beyinde İz Bırakan Liderler, Gelecekte Nasıl Bir Dünyada Yaşayacağız?, İyi Hissetmeyi Seç, Koçvari Liderlik, Para Politikası

Haftanın İlham Verenleri; Kurum Kültüründe Kapsayıcılık, Beyinde İz Bırakan Liderler, Gelecekte Nasıl Bir Dünyada Yaşayacağız?, İyi Hissetmeyi Seç, Koçvari Liderlik, Para Politikası

Bu hafta ilham veren konuşmacılarımız için hazırladığımız ve sosyal medyada öne çıkan  paylaşımlarımızı sizler için bir araya getirdik. "Kurum Kültüründe Kapsayıcılık, Beyinde İz Bırakan Liderler, Gelecekte Nasıl Bir Dünyada Yaşayacağız?, İyi Hissetmeyi Seç, Koçvari Liderlik, Para Politikası" başlıklı konuşmalarıyla kurum ve çalışanlarınıza ilham veren konuşmacılarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

   

Kendisini iş dünyasında kadınların neler yapabileceğini göstermeye adayan Melek Pulatkonak, kurduğu TurkishWIN ve Binyaprak ağlarıyla küresel çapta milyonlarca insana ulaştı. Pulatkonak konuşmalarıyla sadece kadınlara değil erkeklere de ilham veriyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

Nörobilim alanında etkileyici konuşmalarıyla iş dünyasına ilham veren Exclusive konuşmacımız Uzm. Dr. Kerem Dündar, “Zor Koşullarda Beynini Yönet” başlıklı konuşmasıyla, son günlerde sıkça duyduğumuz “Resilience” kavramına değiniyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

    

Gelecekte nasıl bir dünyada yaşayacağız? Sağlık, bankacılık, eğitim, sigortacılık, ulaşım vb. sektörler Yapay Zeka’dan nasıl etkilenecek, sektörler nasıl dönüşecek? Geleceği ve olasılıklar dünyasını ünlü Fütürist Thomas Frey’den dinleyin! Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

Performans psikolojisi alanında uygulamalı çalışmalar yapan Exclusive konuşmacımız Psikolog Dr. Ozanser Uğurlu, ilham veren konuşmalarında “İyi Hissetmeyi”, “Akılcı Düşünmeyi”, “Enerjik Davranmayı” seçerek hayatımızı nasıl değiştirebileceğimizi anlatıyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

    

Bir lider olarak farkındalığınızı ve etkinizi arttırmak, ilişki ve takım liderliği konusunda yeni bir bakış açısı kazanmak için Duygu ALPTEKİN GÜRSU’nun Koçvari Liderlik workshop’u tam size göre. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

İş yaşamına T.C. Merkez Bankası’nda başlayan, ticari bankalarda üst düzey yöneticilik yaptıktan sonra 20 yıla yakın TV'de ekonomi yorumculuğu ve önde gelen gazetelerde köşe yazarlığı yapan Uğur Gürses, alanının uzmanlarından biri. Konuşmacımızın Dünya ve Türkiye ekonomisi, finans ve piyasalarla ilgili engin bilgi birikiminden yararlanmak için konuşma konularını inceleyebilirsiniz. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.