Search Button
  1. »
  2. Blog
  3. »
  4. Haftanın İlham Verenleri; Liderlik, Yoğun İş Temposunda Sağlıklı Yaşamak Mümkün mü?, Comfort Zone Model, Parasını Yöneten Hayatını Yönetir!, Yapay Zeka, Müşterileri Rüyamda Görüyorum?

Haftanın İlham Verenleri; Liderlik, Yoğun İş Temposunda Sağlıklı Yaşamak Mümkün mü?, Comfort Zone Model, Parasını Yöneten Hayatını Yönetir!, Yapay Zeka, Müşterileri Rüyamda Görüyorum?

Bu hafta ilham veren konuşmacılarımız için hazırladığımız ve sosyal medyada öne çıkan paylaşımlarımızı sizler için bir araya getirdik. "Liderlik, Yoğun İş Temposunda Sağlıklı Yaşamak Mümkün mü?, Comfort Zone Model, Parasını Yöneten Hayatını Yönetir!, Yapay Zeka, Müşterileri Rüyamda Görüyorum?" başlıklı konuşmalarıyla kurum ve çalışanlarınıza ilham veren konuşmacılarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

   

Mindful Liderlik Uzmanı Pandit Dasa, Harvard Universitesi, Google, Novartis, CITI Bank’in aralarinda bulunduğu Dünya’nın ileri gelen birçok kurumunda Mindfulness kavramını Liderlikle birleştiren ve ekibin duygularına hitap etmenin önemini vurgulayan konuşmalar yapıyor. Aynı zamanda şirketlerde pozitif liderlik ve stres yönetim becerilerini geliştirerek iş performansını arttırmaya ve iş-yaşam dengesini sağlamaya yönelik workshoplar düzenliyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

Genel cerrahi uzmanı, konuşmacımız Prof. Dr. Murat Aksoy, “Yoğun İş Temposunda Sağlıklı Yaşamak Mümkün mü?” “Kilo Verirken Ödün Vermemek” ve “Koruyucu Hekimlik Bütçemizi Ne Kadar Korur?” başlıklı konuşmalarıyla, sağlıklı yaşam konusunda çok önemli ipuçları veriyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

   

Cozmo®(Comfort Zone Model) ile iş dünyasının konfor alanı üzerine çalışmalar yapan, Azor Brand & People Solutions kurucusu, konuşmacımız Emre Başkan, gerçekleştirdiği workshoplarla insanı, kendimizi ve organizasyonumuzu daha iyi anlamamızı sağlıyor ve harekete geçiş sürecini kolaylaştırıyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

Finansal okuryazarlık öncüsü, Para Durumu & Moneye Başkanı, konuşmacımız Özlem Denizmen, "Maaşına sığabilmek", "Parasını Yöneten Hayatını Yönetir!", "Tasarruf Nedir/Ne değildir?" başlıklı konuşmalarıyla finansal planlama konusundaki uzmanlığını paylaşıyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

   

Republika Academic Aparts Genel Müdürü, Exclusive konuşmacımız Doğan Kaşıkçı, “Müşterileri Rüyamda Görüyorum?”, “Savaşma, Sev-iş!: Münazara vs. Ortaklık” ve “Müşterinin Ruhuna Dokunmak” başlıklı konuşmalarıyla satış ve pazarlama konusunda ilham vermeye devam ediyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

Fintech ve geleceğin bankacılığı denince akla kuşkusuz ilk gelen isim Brett King. Dünyanın en ünlü ve ödüllü fütüristlerinden Brett King hangi sektörde aktif olursa olsun, gelecekte tüm firmaların öncelikle teknoloji firması olarak yapılanmaları gerektiğine dikkat çekiyor. “Enerji sektöründen, eğitime, robot teknolojisinde şehir tasarımına kadar yapay zeka hayatımızı bir atmosfer gibi kaplayacak ve algoritma dünyanın yeni ortak dili olacak.”  Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.