Search Button
  1. »
  2. Blog
  3. »
  4. Haftanın İlham Verenleri; Mazeret Yok, Davranışsal Ekonomi, Liderlik, Stratejik Pazarlama, Uluslararası Sistemin Dönüşümü, Dünya Ekonomisi

Haftanın İlham Verenleri; Mazeret Yok, Davranışsal Ekonomi, Liderlik, Stratejik Pazarlama, Uluslararası Sistemin Dönüşümü, Dünya Ekonomisi

Bu hafta ilham veren konuşmacılarımız için hazırladığımız ve sosyal medyada öne çıkan  paylaşımlarımızı sizler için bir araya getirdik. "Mazeret Yok, Davranışsal Ekonomi, Liderlik, Stratejik Pazarlama, Uluslararası Sistemin Dönüşümü, Dünya Ekonomisi " başlıklı konuşmalarıyla kurum ve çalışanlarınıza ilham veren konuşmacılarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

   

İletişim Uzmanı ve Yönetim Danışmanı, Yazar konuşmacımız Dr. Şaban Kızıldağ bilgilerini ve tecrübelerini birçok kurumla paylaşarak iletişim, kalite, motivasyon, müşteri memnuniyeti ve liderlik konularında ilham veriyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

FutureBright ve Davranış Enstitüsü’nün kurucusu Akan Abdula, reklam, pazarlama stratejileri, marka yönetimi ve pazar araştırmaları konularında, başarılı meslek hayatı boyunca edindiği deneyimleri paylaşmak üzere Exclusive konuşmacılarımızdan biri olarak aramıza katıldı. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

    

Dr. Christian Busch, inovasyon, girişimcilik ve liderlik alanındaki çalışmalarıyla tanınan bir akademisyen, lider ve düşünür. Thinkers 50 listesinde yer alan Busch London School of Economics’te master, executive eğitim programlarının liderliğini yapmanın yanı sıra, dünyaca ünlü TED, Dünya Ekonomi Forum’u ve Financial Times gibi organizasyonların aranan konuşmacılarından. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

25 yıllık profesyonel iş deneyimi boyunca PepsiCo, Nike, Philips, Wella-Procter & Gamble, Nestlé gibi firmalarda Türkiye’de ve yurt dışında üst düzey yöneticilik yapan Ergin Akman, aralarında Sabancı Üniversitesi’nin de bulunduğu yurt içi ve yurt dışında farklı kurumlara Büyüme Stratejileri, Marka Yönetimi, Stratejik Pazarlama, Fiyatlandırma, Dağıtım ve Kanal Stratejileri, İletişim, Dijital Dönüşüm & Tüketici Trendleri, üzerine danışmanlık ve eğitimler vermeye devam etmektedir. Tüketici Trendleri üzerine danışmanlık, workshop ve konuşma programlarına devam etmektedir. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

   

Strateji düşüncesi ve stratejik analiz, küresel sistem analizi ile küresel güçler, ekonomi, jeopolitik, uluslararası ve iç siyaset konularında Prof. Dr. Ahmet Kasım Han, Exclusive konuşmacılarımızdan biri olarak artık aramızda. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

Akademik yaşamının yanı sıra iş yaşamında da önemli görevler üstlenen, Türkiye’nin önde gelen birçok kurumunun yönetim kurullarında yer alan konuşmacımız Prof. Dr. Asaf Savaş Akat, Dünya ve Türkiye ekonomisindeki, riskler ve fırsatlar üzerine ilham vermeye devam ediyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.