Search Button
  1. »
  2. Blog
  3. »
  4. Haftanın İlham Verenleri; Riskler ve Fırsatlar, Olasılıklar ve Stratejiler, Dijital Çağda Müşteri Sadakati, Dijital Pazarlama, Sektörlerin Geleceği, Tarihin Sınırlarına Yolculuk

Haftanın İlham Verenleri; Riskler ve Fırsatlar, Olasılıklar ve Stratejiler, Dijital Çağda Müşteri Sadakati, Dijital Pazarlama, Sektörlerin Geleceği, Tarihin Sınırlarına Yolculuk

Bu hafta ilham veren konuşmacılarımız için hazırladığımız ve sosyal medyada öne çıkan  paylaşımlarımızı sizler için bir araya getirdik. "Riskler ve Fırsatlar, Olasılıklar ve Stratejiler, Dijital Çağda Müşteri Sadakati, Dijital Pazarlama, Sektörlerin Geleceği, Tarihin Sınırlarına Yolculuk" başlıklı konuşmalarıyla kurum ve çalışanlarınıza ilham veren konuşmacılarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

    

"Piri Reis Üniversitesi Rektör Yardımcısı, Akademisyen ve Ekonomist konuşmacımız Prof. Dr. Erhan Aslanoğlu, “Türkiye ve Dünya Ekonomisi; Göstergeler ve Gelişmeler” ve “Dünya Ekonomisinde Görünüm; Riskler ve Fırsatlar” başlıklı konuşmalarıyla vizyon açıyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

Altınbaş Üniversitesi Öğretim Üyesi Exclusive konuşmacımız Prof. Dr. Ahmet Kasım Han "Türkiye’nin Ekonomi- Politik Risk ve Fırsatları: Yakın Geçmiş ve Kısa Vadeli Gelecek - Olasılıklar ve Stratejiler" başlıklı konuşmasıyla vizyon açmaya devam ediyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

    

Strateji ve İnovasyon Danışmanı, Google Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika Bölgesi Pazarlama Eski Direktörü Exclusive konuşmacımız Mustafa İçil "Yapay Zeka ile Gelecek Nasıl Şekillenecek", "Dijital Çağda Müşteri Sadakati" ve "Dijital Sağlık ve İnsan Yaşamı" konusunda ilham vermeye devam ediyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

Girişimci, Kurumsal Girişimci, SHERPA, İnovasyon Lideri, İş Tasarımcısı, Fütürist, Growth Hacker konuşmacımız Yakup Bayrak "Dijital Pazarlama", "Şirketlerin Dijital Transformasyonu" ve "IK 2.0 ve Yeni Nesil Çalışan" başlıklı konuşmalarıyla ilham veriyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

    

25 yılda 2 milyondan fazla insanla içgörülerini paylaşan Dünya’nın önde gelen Fütüristlerinden Trend ve İnovasyon Uzmanı Jim Carroll, sektörlerin geleceğini ve teknolojik trendlerin etkisiyle yeniden nasıl şekilleneceklerini paylaşıyor. Jet hızıyla yaşanan değişim ve dönüşüme ayak uydurmak ve firmanızı geleceğe taşımak için Jim Carroll’un vizyon açan konuşmalarına mutlaka kulak verin! Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

Galatasaray Üniversitesi Öğretim Üyesi konuşmacımız Prof. Dr. İlber Ortaylı, “Gelenekten Geleceğe”, “Tarihin Sınırlarına Yolculuk” ve “Türkiye'nin Yakın Tarihi” başlıklı konuşmalarıyla ilham veriyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.