Search Button
  1. »
  2. Blog
  3. »
  4. Haftanın İlham Verenleri; Türkiye Ekonomisi, Kriz Yönetimi, Birlikte Başarmak, Enerji Kaynakları, Büyük Veri, Anahtar Beceri

Haftanın İlham Verenleri; Türkiye Ekonomisi, Kriz Yönetimi, Birlikte Başarmak, Enerji Kaynakları, Büyük Veri, Anahtar Beceri

Bu hafta ilham veren konuşmacılarımız için hazırladığımız ve sosyal medyada öne çıkan  paylaşımlarımızı sizler için bir araya getirdik. "Türkiye Ekonomisi, Kriz Yönetimi, Birlikte Başarmak, Enerji Kaynakları, Büyük Veri, Anahtar Beceri" başlıklı konuşmalarıyla kurum ve çalışanlarınıza ilham veren konuşmacılarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

   

Ekonomist, Bilgi Üniversitesi Öğretim Görevlisi konuşmacımız Murat Sağman, “Türkiye Ekonomisinde Riskler ve Fırsatlar”, “23 Haziran Seçim Sonrası Ekonomide ve Piyasada Beklentiler” ve “Türkiye Ekonomisi Ne Durumda, Ne Yapılmalı?" başlıklı konuşmalarıyla, ilham vermeye devam ediyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

Finans danışmanı konuşmacımız Ali Ağaoğlu, “Kriz Yönetimi”, “Finansal Piyasalar”, “Dünya’da ve Türkiye'deki Finansal Gelişmeler”, “Mikro ve Makro Bazda Ekonomiye Yansımaları” ve “Türkiye Ekonomisi” başlıklı konuşmalarıyla, kurumların finansal bakış açısını genişletiyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

   

Deeper Kurucu Ortağı yeni konuşmacımız İhsan Özçıtak "Darwin Pazarlamacılara Neler Öğretebilir?", "Dinozorlardan Büyük Veriye" ve "Sosyal Ağlarda Gizli Modern Kabileler" konu başlıklarıyla ilham veriyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

Eğitimci, danışman, TV programcısı, yazar konuşmacımız Polat Doğru, “Mutluluk: Yaşam Enerjisi ve Motivasyonun Kaynağı”, “Güven: En Değerli Sermaye”, “Liderlik İçin Duygusal Zekâ” ve “Nasıl Lider Olunur? Aslında Herkes Liderdir” başlıklı konuşmalarıyla, hayatımızın temelini oluşturan duygular üzerinden dinleyicilere rehberlik ediyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

  

Haberci & Dünya Gezgini, İZ TV Genel Koordinatörü, konuşmacımız Coşkun Aral, “Enerji Kaynakları”, “Seyahat Kültürü”, “Medeniyetler, Ülkeler, İnsanlar”, “Savaşın İnsanı, İnsanın Savaşı” ve “Anadolu (Doğa-Kültür-Yaşam)” başlıklı konuşmalarında gezginlik ve habercilik yaşamı boyunca edindiği deneyimlerle ilham veriyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

AGT A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi, Exclusive konuşmacımız Mehmet Semih Söylemez, “Birlikte Başarmak Bir Ütopya mı?”, “Duygusal Sermaye”, “Çift Kanatlı Liderlik” ve “İş Hayatı ve Özel Hayat Ayrımı Bir İllüzyon mu? başlıklı konuşmalarıyla, iş yaşamı boyunca edindiği bilgi ve deneyimi kurumlara aktarıyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.