Search Button
  1. »
  2. Blog
  3. »
  4. Haftanın İlham Verenleri; Yeni Nesiller, Liderlik, İnovasyon, Konfor Alanını Terk Et!, Kriz Yönetimi, Küresel İklim Değişikliği

Haftanın İlham Verenleri; Yeni Nesiller, Liderlik, İnovasyon, Konfor Alanını Terk Et!, Kriz Yönetimi, Küresel İklim Değişikliği

Bu hafta ilham veren konuşmacılarımız için hazırladığımız ve sosyal medyada öne çıkan  paylaşımlarımızı sizler için bir araya getirdik. "Yeni Nesiller, Liderlik, İnovasyon, Konfor Alanını Terk Et!, Kriz Yönetimi, Küresel İklim Değişikliği" başlıklı konuşmalarıyla kurum ve çalışanlarınıza ilham veren konuşmacılarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

    

Dinamo Danışmanlık Kurucu Ortağı ve Universum Orta Doğu Direktörü Exclusive konuşmacımız Evrim Kuran, "Yeni Nesiller ve Öğrenmenin Yeni Dünyası", "Organizasyonel Kültür", "Yeni Nesil Müşteriler" başlıklı konuşmalarıyla, ilham vermeye ve yeni ufuklar açmaya devam ediyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

Selendi Şarapları Yönetim Kurulu Başkanı Akın Öngör, “Geleceğin Liderine Sürdürülebilir Başarının İpuçları” ve “Liderlik” başlıklı konuşmalarıyla ilham veriyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

    

Dünyaca ünlü Wired dergisinin Kurucu Editörü David Rowan “İnovasyon farklı disiplinlerin cakıştığı yerde gerçekleşir” diyor. Fortune 100 ve çeşitli devlet kademelerinin de içinde bulunduğu geniş bir kitleye yılda 100’ün üzerinde konuşma yapan Rowan zamanının çoğunu Google, Spotify, Watsapp, Linkedin vb gibi öncü firmaların CEO’larıyla geçiriyor ve inovasyon haberlerini ilk elden ediniyor. Dünya’yi değiştiren firma ve girişimcilerle, projelerinin iş dünyasının geleceğine olan etkilerini tartışıyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

Dünya Bilardo Şampiyonu Exclusive Konuşmacımız Semih Saygıner "Konfor Alanını Terk Et!", “Oyun Nasıl Kazanılır?” ve “İşini Severek Yapmak” başlıklı konuşmalarıyla başarılı olmanın sırlarını anlatarak ilham vermeye devam ediyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

   

Finans Danışmanı konuşmacımız Ali Ağaoğlu, "Kriz Yönetimi", "Finansal Piyasalar" ve "Dünya'da ve Türkiye'deki Finansal Gelişmeler" başlıklı konuşmalarıyla vizyon açıyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

Uzman Biyolog, Sinema Sanatçısı, Öğretim Üyesi, Politikacı konuşmacımız Ediz Hun, "Küresel #İklim Değişikliği ve Geleceğimiz" ve "Sosyoekonomik Kalkınmada Doğa İnsan İlişkileri" başlıklı konuşmalarıyla ilham veriyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.