Search Button
  1. »
  2. Blog
  3. »
  4. Haftanın İlham Verenleri; Zihninin Süper Gücünü Keşfet!, Finansın Temelleri, Takım Olmak, Değişen Tüketici Davranışları, Dokuz Adımda İtibar Yönetimi, Teknoloji ve İş Hayatı

Haftanın İlham Verenleri; Zihninin Süper Gücünü Keşfet!, Finansın Temelleri, Takım Olmak, Değişen Tüketici Davranışları, Dokuz Adımda İtibar Yönetimi, Teknoloji ve İş Hayatı

Bu hafta ilham veren konuşmacılarımız için hazırladığımız ve sosyal medyada öne çıkan paylaşımlarımızı sizler için bir araya getirdik. "Zihninin Süper Gücünü Keşfet!, Finansın Temelleri, Takım Olmak, Değişen Tüketici Davranışları, Dokuz Adımda İtibar Yönetimi, Teknoloji ve İş Hayatı" başlıklı konuşmalarıyla kurum ve çalışanlarınıza ilham veren konuşmacılarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

   

Mindfulness Uzmanı ve Yaratıcı Yönetmen, konuşmacımız Erhan Ali Yılmaz, “Mindfulness 101 - Zihninin Süper Gücünü Keşfet!” başlıklı konuşmalarıyla, hayatınızda köklü değişiklikler yapmanın yollarını gösteriyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

Sabancı Üniversitesi Finans Kürsü Başkanı, Exclusive konuşmacımız Prof. Dr. Özgür Demirtaş’ın yöneticilere özel hazırladığı “Finansın Temelleri” konulu eğitim programı sayesinde, özellikle yatırımlar konusuna odaklı bir şekilde, finans alanına dair güçlü bir temel edineceksiniz. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

   

Voleybol Antrenörü, konuşmacımız Gökhan Edman, “Takım Olmak - Takım İçi İletişim”, “Takıma Hizmet Etmek - Hizmet Birimi Olarak Lider ve Ekibi” ve “Hedef Seçimi - Hedefe Yürümek - Başarmak” başlıklı konuşmalarıyla şirketlere takım olarak başarıya ulaşmanın yollarını gösteriyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

TrendMiles kurucusu Exclusive konuşmacımız Zehra Elif Zevulun, "Global Tüketim Trendleri ve Öngörüler", "Değişen Tüketici Davranışları", "Teknolojik ve İnovatif Gelişmeler İş Alanlarını Nasıl Etkileyecek?" başlıklı konuşmalarıyla şirketlere, tüketicilerine ulaşmanın yollarını gösteriyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

   

İtibar Yönetimi Danışmanı, Exclusive konuşmacımız Salim Kadıbeşegil, Dokuz Adımda İtibar Yönetimi, Şirketler İtibar Risklerinin Ne Kadar farkında? ve İdeal Şirketi Birlikte Nasıl Yaratabiliriz? başlıklı konuşmalarıyla, stratejik iletişim ve itibar yönetimi konusundaki engin bilgi birikimini şirketlerle paylaşıyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

SAP Ortadoğu Bölgesi Pazarlama Direktörü, konuşmacımız Erdem Aksakal, "İş Hayatı, Plazalar, Beyaz Yakalılar", "Daha Sahici Bir İş Dünyası" ve "Teknoloji ve İş Hayatı" başlıklı konuşmalarıyla, iş dünyasında anlam arayışına ayrıntılı bir çerçeve çiziyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.