Search Button
  1. »
  2. Blog
  3. »
  4. Haftanın İlham Verenleri; Plaza Hayatı, Dijital Para, Zihin Haritalarımızdaki Değişim, İyi Bir Takım Oyuncusu Nasıl Olurum, Konfor Alanını Terk Et

Haftanın İlham Verenleri; Plaza Hayatı, Dijital Para, Zihin Haritalarımızdaki Değişim, İyi Bir Takım Oyuncusu Nasıl Olurum, Konfor Alanını Terk Et

Bu hafta ilham veren konuşmacılarımız için hazırladığımız ve sosyal medyada öne çıkan  paylaşımlarımızı sizler için bir araya getirdik. "Plaza Hayatı, Dijital Para, Zihin Haritalarımızdaki Değişim, İyi Bir Takım Oyuncusu Nasıl Olurum, Konfor Alanını Terk Et" başlıklı konuşmalarıyla kurum ve çalışanlarınıza ilham veren konuşmacılarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

   

Kurumsal hayatı geride bıraktıktan sonra yaptığı talk showlarla büyük ilgi gören Kaan Sekban, plaza hayatını, beyaz yaka dramlarını ve sosyal medyadaki davranış bozukluklarını kendine has üslubuyla anlatıyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

Geleceğin ekonomisi yeni kavramlar üzerine kuruluyor: Fütürist ve Blockchain uzmanı Cristina Dolan, Blockchain, Dijital Para, Veri ve İnovasyon, Bitcoin başlıklı konuşmalarında geleceğin ekonomisini anlatıyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

   

Gündelik hayatımız ve zihin haritalarımızdaki değişim. Ne oluyor, ne olacak? 2019 yılı için gerçeklere dayalı bir gelecek öngörüsüne ihtiyacınız varsa, Exclusive konuşmacımız Bekir Ağırdır’ın KONDA’nın araştırma verileriyle desteklediği konuşmalarına kulak vermelisiniz. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

Başarılı bir kariyerin ardından emeklilik günlerini de aynı tempo ve verimlilikle geçiren Akın Öngör, Geleceğin Liderine Sürdürülebilir Başarının İpuçları’nı veriyor, belki de işin sırrı onun ifadesiyle ’’İş Dışında Farklı Bir Kişilik Geliştirmek’’tir. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

   

“Bana iyi bir koç, iyi bir takım oyuncusu nasıl olurum, diye soranlara, kendinizi yetiştirip, ilkeli bir insan olun, sonra istediğiniz her şey olursunuz, diyorum.” Exclusive Konuşmacımız Çetin Yılmaz’ın konuşmaları önemli hayat dersleri içeriyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.

Dünya Bilardo Şampiyonu Exclusive konuşmacımız Semih Saygıner "Konfor Alanını Terk Et!", başlıklı konuşmasıyla, iş yaşamında önünüze çıkacak engelleri ustalıkla aşmanıza yarayacak önemli ipuçları veriyor. Konuşmacımızla ilgili detaylı bilgi alın.