Search Button

Burcu Ünsal | Konuşmacı

NLP Eğitmeni ve Kişisel Dönüşüm Uzmanı

Burcu Ünsal - Kurumsal Çözümler

KONUŞMACI PROFİLİ

Burcu Ünsal

Los Angeles Kaliforniya Üniversitesi (UCLA) Liderlik ve Duygusal Zeka Ögretim Görevlisi, Dünya’daki tek Türk-Amerikan NLP Eğitmeni, Motivasyon Konuşmacısı ve bir Kişisel Dönüşüm Yazarıdır.

2000 ODTÜ Uluslararası İlişkiler, 2005 UCLA Pazarlama İletişimi ve 2010 University of Metaphysics'ten Metafizik mezunu olan Burcu Ünsal, ayrıca, Harvard Business School'dan üst düzey yöneticilik ve liderlik eğitimine, NLP teknolojisinin yaratıcısı olan Richard Bandler'dan NLP Eğitmeni lisansına, halen devam etmekte olan Metaphysical Psychology alanındaki doktora eğitimine ve Anthony Robbins başta olmak üzere, Robert Kiyosaki, Bill Walsh, Les Brown ve Adam Markel gibi Dünyaca ünlü isimlerden aldığı toplam 30’u aşkın eğitim ve sertifikaya sahiptir.

Burcu Ünsal, 2000 – 2010 yılları arasinda McCann Erickson ve Ogilvy gibi dev reklam ajanslarında Coca Cola, BP, Gillette, Kotex ve AVON gibi bir çok uluslararası markanın, uluslararası ödüller alan iletişim kampanyalarını yönetti. Türkiye’deki son kurumsal görevi Detur International’ın Uluslararası Pazarlama Direktörü olan Burcu Ünsal, Eylül 2010’da Los Angeles’a yerleşti ve insanları kendilerine inanıp kendi hayatlarının lideri olmaya davet ettiği markasi Be-Live in U’yu yarattı.

Amerika’nın en büyük kadın konferansı “California Women’s Conference” ın Türkiye Direktörü olan Burcu Ünsal; aynı zamanda Los Angeles’taki UNESCO bağlantılı güzellik yarışması “Queen of the Universe”ün Miss Turkey Franchise sahibi ve yine Los Angeles merkezli Birleşmiş Milletler Sanat Olimpiyatları Ödülleri’nin de Türkiye Elçisi’dir.

Sahiplendiği ışıltı konseptine eğlence ve kişisel gelişimi entegre ederek eğitim ve seminerlerine taşıyan Burcu Ünsal, bugüne kadar Türkiye’de Turkcell, Garanti Bankasi, TTNET ve Amerika’da IBM, Disney ve American Express gibi dünya devi firma çalışanlarına eğitimler vermiş ve UCLA’deki dersleri, NLP, Koçluk eğitimleri, online videoları ve katıldığı pek çok konuşma programı ile binlerce kişinin zihnini keyifle ışıldatmıştır.

Sahiplendiği IŞILTI misyonu dahilinde, 2016 yılbaşında çıkan kitabı SEN BİR YILDIZ’SIN IŞILDA!’yı bütün D&R’larda bulabilir, hakkında daha detaylı bilgi için burcuunsal.com ‘u ziyaret edebilir ve online eğitim videolarına burcuunsalegitim.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Burcu Ünsal - Kurumsal Çözümler

Konuşma Konuları