Search Button

Cenk Çığır | Konuşmacı

Chief Hospitality Officer - Avantgarde Collection Hotels

Cenk Çığır - Kurumsal Çözümler

KONUŞMACI PROFİLİ

Cenk Çığır

Erken yaşta Kuşadası’nda başladığı otelcilik yolculuğunu Hillside Beach Club gibi sıra dışı markalarda üst düzey yöneticilik yaparak sürdürdü. Adam & Eve - Belek gibi iddialı bir tasarımın işletmeye geçişini ekibi ile birlikte gerçekleştirdi. ABD’de Restaurant Grubu Yöneticiliği yaptıktan sonra Multinet’in ilk gelişim aşamasında tüm operasyon, bölgeler ve satış tasarımını, İcra Kurulu Üyesi unvanı ile yürüttü.

Turizm ve Ağırlama Hizmetleri Yöneticiliği ile geçen yıllar boyunca ‘hizmet algısı’ odaklı ‘Misafir Deneyimi ‘eğitimleri tasarladı ve iç eğitmenlik yaptı.

Son 3 yıldır Educhos’ta ekibi ile birlikte ‘Misafir Deneyimi Süreçleri’ üzerine özgün eğitimler tasarlıyor ve Garanti Bankası, Türk Hava Yolları, DenizBank, Vakko, Acıbadem Sağlık Grubu, Zen Pırlanta gibi Türkiye’nin önemli markalarına eğitmenlik yapıyor.
1972 doğumlu, Çukurova Üniversitesi Mersin Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Lisans derecesinden sonra, Mersin Üniversitesi Turizm İşletmelerinde Liderlik Master derecesini tamamladı.

Cenk Çığır - Kurumsal Çözümler