Search Button

Doğan Kaşıkçı | Exclusive Konuşmacı

MV Holding İş Geliştirme ve İştirakler Yönetici Direktörü

Doğan Kaşıkçı - Kurumsal Çözümler

Videolar

VİDEOLAR

PLAYLIST
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title

KONUŞMACI PROFİLİ

Doğan Kaşıkçı

Şu anda Bilgili Holding bünyesindeki Republika Academic Aparts'ın Genel Müdürü olan Doğan Kaşıkçı, satış ve pazarlama alanlarında uzmanlaşmıştır. Uluslararası sektör lideri firmalarda yönetici pozisyonlarında edinilmiş tecrübelere sahiptir.

1996’da iş hayatına Hatemoğlu Tekstil’de başlayan Doğan Kaşıkçı, 2000 yılında Gillette Türkiye’ye transfer oldu. 5 yıl boyunca Gillette’de; Satış Şefi, Satış Müdürü, Ticaret ve Pazarlama Müdürlüğü görevlerinde bulundu.

2004 yılının sonunda Gillette’ten ayrılarak Reckitt Benkiser Türkiye’de modern kanal Ülke Satış Müdürü oldu. Bu pozisyondan sonra şirketin Londra’daki merkezine Global Müşteriler Ticaret Pazarlama Müdürü olarak atandı.

2008’de Boyner Holding bünyesinde T-Box’ın Genel Müdürü oldu. Bu pozisyondayken Capital Dergisi tarafından Türkiye’nin en başarılı üçüncü genç CEO’su seçildi.

Satış yönetimi, değişim yönetimi, inovasyon gibi konularda konuşmalar ve danışmanlık yapan Doğan Kaşıkçı Mart 2014’de Bilgili Holding ve Abraaj Capital’ın ortak projesi Republika’nın Genel Müdürlüğü pozisyonuna atandı.

Evli, iki çocuk babası olan Kaşıkçı, sualtı fotoğrafçısı ve iki yıldız dalış eğitmenidir. Çeşitli dergilerde sualtıyla ilgili yazısı ve fotoğrafları yayınlanmıştır. Aikido yapmaktadır.

Doğan Kaşıkçı - Kurumsal Çözümler