Search Button
  1. »
  2. Kurumsal Çözümler
  3. »
  4. Deneyim Odaklı & Eğlenceli Çözümler
  5. »
  6. SİNAN HAMAMSARILAR İLE GURME TARİFLER

SİNAN HAMAMSARILAR İLE GURME TARİFLER

Sinan Hamamsarılar ile Evde “Şef Gibi”

Evde Şef Gibi, Yemek ve Seyahat Profesyoneli Sinan Hamamsarılar tarafından, kurumların orta ve üst düzey (C-Level) yöneticilerine özel olarak hazırlanan, yarı workshop niteliğinde bir programdır.

Katılımcılara, belirlenen menüye (örn. burger ya da dürüm) uygun olarak gerekli malzemeler (hazır sos, salata, ekmek, et vb.) bir kit olarak önceden gönderilir.

Katılımcılar, kamera karşısında Sinan Hamamsarılar’ın tarifi ve yönlendirmesi ile kendi arzularına göre menüler hazırlarken, “Tat Dedektifi” Sinan Hamamsarılar’la sohbet etme ve kendisinden lezzetin püf noktalarıyla ilgili tüyolar alma fırsatı da bulurlar.

Lezzetin Püf Noktaları

Sinan Hamamsarılar’ın her evde pişirilen yemeklerin, küçük dokunuşlarla nasıl muhteşem lezzetlere dönüşebileceğini anlattığı program kurumunuza özel olarak bir video serisine dönüştürülebilir. Program içeriği sizin tercihinize göre tasarlanabilir ve dilerseniz programa belli aralıklarla ya da sürekli olarak kurum/marka olarak sizin belirleyeceğiniz kişiler konuk edilebilir.

Sinan Hamamsarılar ile Kahvaltınızı Nasıl Alırdınız?

Online atölye olarak tasarlanan bu programda, Sinan Hamamsarılar, katılımcıların (küçük ve özel bir grup) önceden belirlediği ürünlerden oluşan bir kahvaltı sofrası hazırlar. Hazırlık sırasındaki sohbette ise programcı katılımcılara kahvaltı kültürüyle ilgili bilgi ve deneyimlerini, seçtikleri ürünlerin kültürel arka planlarını ve lezzet özelliklerini anlatır.

Kurumlara özel tasarlanacak bir programda katılımcılar kurumun üst düzey yöneticileri ya da hizmet verdikleri sektörün duayenleri arasından seçilebilir.

Nilay Örnek & Sinan Hamamsarılar – Nasıl Yapılır?

Konuşmacılarımız, Yemek ve Seyahat Profesyoneli Sinan Hamamsarılar ile Gazeteci Nilay Örnek’in birlikte hazırlayacağı “Nasıl Yapılır?” programının içeriği kurum ya da markanın tercihine göre belirlenir. Söyleşi ya da atölye şeklinde kurgulanabilecek programlar önceden kaydedilip bir video serisi olarak sosyal medyada yayınlanabileceği gibi, canlı yayın formatında da sunulabilir.