Search Button

Işık Elçi | Konuşmacı

Işık Elçi Akademi, Kurucu

KONUŞMACI PROFİLİ

Işık Elçi

Işık Elçi İzmir’de doğdu. Gördüğü rüyaların ona rehberlik ettiğine inanıp rüyalarını hayata geçirmeye başladığı andan itibaren kendi hayat amacını gerçekleştirmeye, bütünün hayrına hizmet etmeye başladı. İktisat eğitimini yarım bırakarak Önder Paker’den Dramatik Yazarlık eğitimi aldı.

Kendini geliştirme yolculuğu oyunculuk, beden dili ve etkili iletişim, nefes, kuantum uygulayıcılık, kurumsal liderlik, eğitimlerini alarak devam etti. Türkiye’nin ilk ve sayılı Nlp Master Trainer eğitmenlerinden olan Işık Elçi eğitim sırasında gösterdiği başarı nedeniyle Wyatt Woodsmall’a eğitimlerinde iki kez asistanlık yaptı. Işık Elçi şu an St.Clements üniversitesi psikoloji bölümünde eğitimine devam etmektedir.

Kişisel gelişim alanında 13 yıldır profesyonel eğitim veren Işık Elçi, kendi oluşturduğu eğitim programları ile Türkiye ve yurt dışında eğitim ve seminerlerine devam etmektedir.

Işık elçi, pek çok sosyal sorumluluk projesine öncülük etmiştir. 2010 yılında 40 Altın Başarı ve Hizmet Kalite Ödülünü, eğitim ve sosyal sorumluluk projeleri ile aldı. Birçok televizyon programına konuk olarak katılan Işık Elçi, Rüyalar Gerçektir adlı kendi programını da Showmax kanalında üç sezon devam ettirdi. Habertürk internet portalında ve Takvim gazetesinde köşe yazarı olarak okuyucuları ile buluştu.

İlk kitabı yayınlandıktan sonra seminer ve eğitimler vermeye başlayan Işık Elçi, daha sonra yine kendi oluşturduğu Spiritüel Yaşam Koçluğu, Tekâmül Kaynakları, Esma-Ül Hüsna ile Ruhsal Rehberlik eğitimlerini hayata geçirdi ve halen bireysel, grup, kurumsal danışmanlık ve uygulayıcı yetiştirme çalışmalarına devam etmektedir.

Kitapları:

Rüyalarla Kişisel Gelişim Yolculuğu
Eş Ruhumun Eş Zamanı
Tanrıdan Geleni Söyle
Modern Zamanın Cadısı
Rehber Rüyalar
Esma-ül Hüsna ile Ruhsal Rehberlik
Rüyaların İyileştirici Gücü

Konuşma Konuları

Wellness Konuşmacıları