Search Button

Karen & Tony Hill | Konuşmacı

Bütünsel Beslenme Uzmanı & Sağlıklı Yaşam ve Fitness Koçu

Karen & Tony Hill - Kurumsal Çözümler

KONUŞMACI PROFİLİ

Karen & Tony Hill

Karen Hill - 'Bütünsel Beslenme Uzmanı'

“Yiyecekleri Bilmeyen İnsan Hastalıkları Nasıl Anlayabilir” HİPOKRAT

Üniversite eğitimi için Amerika’ya giden Karen Hill, politika eğitimi aldığı dönemde sağlıklı beslenme konusuna ilgi duymaya başladı. Ardından eş zamanlı olarak Politika’yla beraber ikinci bir dal olarak Pennsylvania Üniversitesinde beslenme ve fitness eğitimi aldı. Beslenme konusuna ilgisini uzmanlığa dönüştüren Karen Hill halen bütüncül beslenme danışmanlığı alanında çalışmalarına devam etmektedir. The Burn Fitness’ın kurucu ortağı olan Hill, fitness’ın mucize değil, disiplinli ve sabırlı bir çaba sonucunda oluşan “YAŞAM TARZI” nın harikalar yaratabileceğini ve bunda sağlıklı ve dengeli beslenmenin çok önemli bir rolü olduğunu savunuyor. Dale Carnegie Liderlik Okulu mezunu olan ve International Sports Medicine Association (ISMA) ve American Aerobic Association International (AAAI) tarafından fitness koçu sertifikası ve Sertifikalı Yaşam koçu olan Karen Hill aynı zamanda 20 yılı aşkın bir süredir bütünsel beslenme danışmanlığı ve bu alanda konuşmalar yapmaktadır. Akşam gazetesi, Hürriyet gazetesi ve pekçok dergi de röportajı yayınlanmış ve Saba Tümer dahil pek çok televizyon programına konuk olmuştur.

Kimdir?
Tony Hill - ‘Sağlıklı Yaşam ve Fitness Koçu’

Ece Vahapoğlu ile 60 Günde İdeal Vücut kitabını hazırlayan Tony Hill, aslında herkesin kendi vücudunu bir tapınak gibi görüp değer vermesi gerektiğini savunuyor. 30 yılı aşkın zamadır spor ve fitness eğitmenliği yapan Hill, Amerika’da uzun yıllar orduda görev yapmış olmasının verdiği ilhamla TOUCHE TM ve Extreme Fitness Boot Camps programlarını yaratmıştır. Amerika’da ve Türkiye’de pek çok ünlü ismin kişisel fitness ve beslenme koçluğunu yürütmektedir.

Aynı şekilde International Sports & Science Association (ISSA) tarafından sertifikalı fitness hocasıdır ve San Diego Charger Girls’ün de fitness hocalığını yapmıştır. Tony Hill fitness hocalığının yanında aynı zamanda motivasyonel konuşma programlarına da konuşmacı olarak katılmaktadır. Ayrıca pek çok kuruma özel wellness programları dizayn etmekte ve üst düzey yöneticiler için birebir sağlıklı yaşam ve fitness koçluğu yapmaktadır. Aynı zamanda Tony Hill, egzersiz ile vücuda iyi bakmanın, dengeli ve sağlıklı beslenmenin ve stresi azaltmanın önemine inanıyor ve bu 3 unsurun birbirinden ayrılmaz bir bütün olduğunu savunuyor. The Burn Fitness ve The Composer Group International Entertainment Consultant şirketlerinin de kurucu ortağıdır.

Karen & Tony Hill - Kurumsal Çözümler

Konuşma Konuları