Master Class-Liderlik

Master Class-Liderlik

Bir liderden “süper kahraman” olmasını beklediğimiz günler epey geride kaldı. Artık “değişime uyum sağlayan” ve “değişimi yönetebilen” liderlere ihtiyaç duyuyoruz. Bunu başarabilmenin yolu multidisipliner bir bakış açısıyla değişimin izini sürebilmekten geçiyor. Çünkü başarılı bir lider işaretlenmiş bir yolda trafiği yönetmez; yeni yollar açar ve ekibine yeni yollar açma ilhamını verir.

Günümüzde liderlikten söz ederken bir kişinin karakter özelliklerini değil, bir yönetim anlayışını tanımlıyoruz. Geçtiğimiz 15-20 yıl içinde gelişen vizyoner liderlik, hizmetkâr liderlik, simbiyotik liderlik, otantik liderlik kavramlarından sonra şimdi spiritüel liderliğin, “Koçvari” ve “Çevik” liderliğin özellikleri üzerine düşünüyor, tartışıyoruz.

Bir liderden “süper kahraman” olmasını beklediğimiz günler epey geride kaldı. Artık “değişime uyum sağlayan” ve “değişimi yönetebilen” liderlere ihtiyaç duyuyoruz. Bunu başarabilmenin yolu multidisipliner bir bakış açısıyla değişimin izini sürebilmekten geçiyor. Çünkü başarılı bir lider işaretlenmiş bir yolda trafiği yönetmez; yeni yollar açar ve ekibine yeni yollar açma ilhamını verir.

Kriz yönetimi, kültürel dönüşüm, sistemik düşünmek, çevik liderlik, yönetim stratejileri, nörobilim ve koçluk alanında uzman konuşmacılarımızın hazırladığı Master Class – Liderlik Workshop programlarında, bireysel ve kurumsal olarak liderliğe bakış açınızı değiştirecek bilgi ve deneyimler edineceksiniz. Kurumunuzun ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak 4-8 seanstan oluşan özel içerik tasarımı geliştirmek için bizimle iletişime geçmenizi öneririz.

Programların içeriği hakkındaki bilgilere detay sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Filtrele

Konular