Motivasyon Konuşmacıları

Motivasyon Konuşmacıları

Motivasyon, iş dünyasının uzun yıllardır üzerinde fikir ve yöntem geliştirdiği bir konu. Motivasyon yöntemleri ise kurumların ve çalışanların beklentilerine paralel olarak zaman içerisinde değişim gösteriyor. Speaker Agency Motivasyon Konuşmacıları, içsel gücünüzü keşfetmeniz için yepyeni yol ve yöntemler sunuyor.

Motivasyon, iş dünyasının uzun yıllardır üzerinde fikir ve yöntem geliştirdiği bir konu. Motivasyon yöntemleri ise kurumların ve çalışanların beklentilerine paralel olarak zaman içerisinde değişim gösteriyor. Motivasyonun en basit hali olan maaş ve uygun çalışma koşulları artık birçok çalışan için yeterli motivasyon kaynağı değil. Çalışanlar; yeteneklerini geliştirebilmek, uyumlu bir takımın bir parçası olmak, yaratıcılıklarını gösterebilmek, kişisel gelişimlerine hizmet edecek ve kendilerini ait hissedecekleri bir kurum kültürü içinde çalışmak istiyorlar.

Speaker Agency Motivasyon konuşmacıları, liderlik ve başarı psikolojisi, değişen dünyada takım dinamiğini anlamak, yüksek performanslı ekipler oluşturmak, takımına ilham veren bir lider olmak, yetenekleri çekmek/korumak ve işe bağlılığın geleceği gibi konularda sahip oldukları bilgi, deneyim ve öngörüleri ile kurumlara ilham veriyorlar.

Motivasyon konuşmacıları hakkında daha fazla bilgi almak için konuşmacılarımızın sayfalarını inceleyebilirsiniz.

Filtrele

Konular