Değişim Yönetimi Konuşmacıları

Değişim Yönetimi Konuşmacıları

Dijital çağa ayak uydurmak, yapay zekadan yararlanmak, yeni nesil iş modellerini uygulamak, yeni kuşakların davranış ve eğilimlerini kavramak, tüketici trendlerini izlemek ve bütün bunların getirdiği değişime uyum sağlarken başarıyı sürdürülebilir kılmak mümkün.

Değişim tüm kurumların yaşadığı kaçınılmaz bir süreç ve tüm diğer iş süreçleri gibi değişim de yönetilebilir. Dijital çağa ayak uydurmak, yapay zekâdan yararlanmak, yeni nesil iş modellerini uygulamak, yeni kuşakların davranış ve eğilimlerini kavramak, tüketici trendlerini izlemek ve bütün bunların getirdiği değişime uyum sağlarken başarıyı sürdürülebilir kılmak mümkün.

Değişim Yönetimi konuşmacılarımız; yeni bin yılın değişim yol haritası, yeni dünya, yeni tüketici, yeni şirket, uluslararası sistem evrilirken kurumların konumu, yeni nesiller ve öğrenmenin yeni dünyası, konfor alanını terk etmek, Dünya’yı değiştiren yeni nesil iş modelleri, davranış değiştirmeden tutum değiştirmek, global trendlere şekil veren gelişmeler hakkındaki bilgi, deneyim ve öngörüleriyle değişim yönetimi sürecinde kurumlara rehberlik ediyorlar.

Değişim Yönetimi konuşmacılarımız hakkında daha fazla bilgi almak için konuşmalarımızın sayfalarını inceleyebilirsiniz.

Filtrele

Konular