Neuro Science (Sinir Bilimi) Konuşmacıları

Neuro Science (Sinir Bilimi) Konuşmacıları

Speaker Agency Neuroscience (Sinir Bilim) Konuşmacıları, liderler ve organizasyonların bu konudaki önemli sorularına bilimsel ve deneyime dayalı yanıtlar veriyor.

Organizasyonların başarısı (dolayısıyla devamlılığı), liderler başta olmak üzere insan kaynağının yeni koşullar ve zorluklarla başa çıkma becerisi ile doğrudan ilişkili. Günümüzde organizasyonlar bu becerilerini geliştirme sürecinde psikiyatri, sinirbilim, psikoloji ve davranış bilimleri alanlarındaki uzmanlardan önemli destekler alıyorlar.

Speaker Agency Neuroscience (Sinirbilim) konuşmacıları, liderler ve organizasyonların bu konudaki önemli sorularına bilimsel ve deneyime dayalı yanıtlar veriyor:

Zor koşullarda beynimizi nasıl yönetiriz? Dönüşüm liderliği ne demektir? Mutlulukla beynin bir ilişkisi var mı? Beyin ve öğrenme ilişkisini anlamak liderlere ve kurumlara neler kazandırır? Kültürel dönüşüm ve karar alma süreçlerinde beynimizi nasıl kullanmalıyız?

Nöroscience (Sinirbilim) konuşmacılarımız hakkında daha fazla bilgi almak için konuşmacılarımızın sayfalarını inceleyebilirsiniz.

Filtrele

Konular