İkna & Müzakere Sanatı Konuşmacıları

İkna & Müzakere Sanatı Konuşmacıları

İkna, müzakere ve münazara konularını farklı başlıklar altında ele alan Speaker Agency İkna ve Müzakere Sanatı konuşmacıları, iletişim sanatında ustalaşmak isteyenlerle çok önemli bilgi ve yöntemler paylaşıyor.

Niyetlerin ortak olduğu durumlarda bile kullanılan dile bağlı olarak iki kişinin birbirini anlaması zorlaşabilir. İş yaşamında iletişim sanatında ustalaşmak tam da bu yüzden çok kıymetli. 

Bazen bir fikri savunmak, bazen farklı fikirler arasında uzlaşma sağlamak, çoğu zaman çatışmayı çözmek, tarafların birbirini anlaması ve rahat hissettikleri ortak bir noktada buluşmasını sağlamak için kullandığımız iletişim yöntemleri: İkna, müzakere ve münazara konularını farklı başlıklar altında ele alan Speaker Agency İkna ve Müzakere Sanatı Konuşmacıları, iletişim sanatında ustalaşmak isteyenlerle çok önemli bilgi ve yöntemler paylaşıyor:

Çatışma Yönetimi ve Müzakere Sanatı | Gerçek İletişim Kimin İşidir? | Aynı Dili Konuşabilmek | İletişim Sihirbazı | Savaşma, Sev-iş! : Münazara vs. Ortaklık…

İkna ve Müzakere Sanatı Konuşmacılarımız hakkında daha fazla bilgi almak için konuşmacılarımızın sayfalarını inceleyebilirsiniz.

Filtrele

Konular