Design Thinking

Design Thinking

Speaker Agency Design Thinking konuşmacılarımız ürün ve hizmet geliştirme, sorunlara yaratıcı çözümler üretme sürecinde bilgi ve deneyimleriyle kurumunuza rehberlik etmeye hazır.

İnsan merkezli bir bakış açısı ve çözüm üretme yaklaşımı olan Tasarım Odaklı Düşünme, temelde insanların çevreleriyle nasıl etkileşime girdiğini empati ile gözlemlemeye dayanır.

Tasarımcılar, tüketicinin ihtiyaçlarını her şeyin üstünde tutarak sorunları çözmeye odaklanır. Gerçek anlamda insan merkezli olmak için, insanların bir ürünü veya hizmeti nasıl kullandıklarını izler ve tüketicinin deneyimini iyileştirmek için ürün veya hizmeti iyileştirmeye devam eder.

Sorgulama ve sorun çözme sürecinde de çok işe yarayan Tasarım Odaklı Düşünme, bir problemi tanımlama ve ardından çözümler üretme şeklinde ilerleyen geleneksel problem çözme yönteminin aksine, problemi yeniden tanımlamak, yeni fikirler oluşturmak, prototipleme ve test gibi uygulama adımlarıyla kavram ve fikirleri sınamak gibi alternatif ve çok daha fazla olasılığa açılan bir yol izler.

Speaker Agency Design Thinking konuşmacılarımız ürün ve hizmet geliştirme, sorunlara yaratıcı çözümler üretme sürecinde bilgi ve deneyimleriyle kurumunuza rehberlik etmeye hazır:

Tasarım Odaklı Düşünce (Design Thinking) Efsaneleri ve Gerçekler | Kullanıcı Deneyimi Tasarımı'nın (UX Design) İşlevi ve Önemi | YARINA ŞEKİL VER: Business As Unusual | 30 Örnekle İş Modeli Tasarımı | Yaratıcı ve Orijinal Düşünmenin İpuçları

Design Thinking konuşmacılarımız hakkında daha fazla bilgi almak için konuşmacılarımızın sayfalarını inceleyebilirsiniz.

Filtrele

Konular