Search Button

Mehmet Semih Söylemez | Exclusive Konuşmacı

AGT A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi

Mehmet Semih Söylemez - Kurumsal Çözümler

Videolar

VİDEOLAR

PLAYLIST
Video Title

KONUŞMACI PROFİLİ

Mehmet Semih Söylemez

Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu listesinde hızlı yükselişini sürdüren, AGT A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Üyesi’dir.
İş adamı kimliğinin yanı sıra, çocukluk yıllarından itibaren hayranı olduğu üretim alanları ve bu alanlardaki insan ilişkileri üzerine deneyimlerini paylaşmak amacıyla, kitap, makale ve blog yazıları yazmaktadır.

2012 yılında, girişimcilerin ve yöneticilerin, şirketlerinin rekabet gücünün kaynağını oluşturabilecekleri, temellerini dayandırabilecekleri çok önemli bir alana dikkati çeken “Duygusal Sermaye” isimli bir kitabı yayınlanmıştır. Kitap, başarıyı yakalamak isteyen şirketler için önemli bir yol haritası niteliği taşımaktadır. AGT’nin, küçük bir atölyeden hızla markalaşarak, ağır sanayiye geçiş öyküsü başarıyla aktarılmaktadır.

Duygusal Sermaye ismiyle yürüttüğü, blog ve sosyal medya hesaplarında düzenli olarak paylaşımlar yapmakta, iş dünyasından farklı sektörlerde, farklı iş kollarına dair girişimcilere de ışık tutmaktadır.

Tüm bu yaşanmışlıklar ile Birlikte Başarma kültürünü inşa etmek üzerine yapmış olduğu çalışmaları 2017 Aralık ayında yayınlanan "Birlikte Başarmak" adlı yeni kitabında kaleme almıştır.


Mehmet Semih Söylemez- Exclusive Konuşmacı

Exclusive konuşmacımız, AGT A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Semih Söylemez, “Birlikte Başarmak Bir Ütopya mı?”, “Duygusal Sermaye” ve “Çift Kanatlı Liderlik” başlıklı konuşmalarıyla etkili duygusal sermaye yönetimiyle birlikte başarmanın mümkün olduğunu anlatıyor.

Mehmet Semih Söylemez - Kurumsal Çözümler