Search Button

Müjdat Ataman | Konuşmacı

Eğitimci, Yazar

Müjdat Ataman - Kurumsal Çözümler

Videolar

VİDEOLAR

PLAYLIST
Video Title
Video Title

KONUŞMACI PROFİLİ

Müjdat Ataman

Lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi’nde yüksek lisans eğitimini de Ankara Üniversitesinde Yaratıcı Drama alanında tamamladı. Bilkent Üniversitesi Hazırlık Okulunda (BLIS) ve Özel İzmir SEV Okullarında öğretmenlik ve yöneticilik yaptı. İstanbul'da Tarabya İngiliz Okullarında yöneticilik yaptı.Şu anda Fide Okulları koordinatörlüğü görevini yürütmektedir.

Çağdaş Drama Derneği İzmir Şubesinin kuruluşunu ve başkanlığını yürüttü. İstanbul Drama Sanat Akademisinde atölyeler yürüttü Forum Tiyatro, doğaçlama, anlatının dramatik kurgusu ve alternatif eğitim konuları üzerinde çalışıyor. Eğitim kurumları, sanat akademileri, dernekler ya da çeşitli kuruluşların gereksinimlerine yönelik, konulu atölyeler gerçekleştiriyor. Eğitimpedia yazarıdır.

PEGEM Akademi tarafından yayımlanan "Yaratıcı Yazma için Yaratıcı Drama", "Yaratıcı Türkçe Dersleri", Elma Yayınevi tarafından yayımlanan "Eğitim Gerçeğimiz", "112 Öğretmenliğime Notlar", "Açılın Ben Çocuğum" kitaplarının yazarıdır.


Müjdat Ataman - İlham Veren Konuşmacılar

Konuşmacımız, Eğitimci, Yazar Müjdat Ataman, “Başarının İki Yüzü: Kazanırken Kaybedenler”, “Bir Kurumun Kültürünü Dönüştürmek”, “Yaşam, İyi Oynayanların Kazandığı Kurgusal Bir Sahne” başlıklı konuşmalarında yaratıcı drama ve eğitim alanındaki deneyimlerine dayanarak kurumlara rehberlik ediyor.

Müjdat Ataman - Kurumsal Çözümler