Search Button

Seryal Dinçer | Konuşmacı

Astrolog, Yaşam Koçu, Yazar

Seryal Dinçer - Kurumsal Çözümler

KONUŞMACI PROFİLİ

Seryal Dinçer

Astroloji bizlere gelecekten daha fazlasını armağan eder: Bugünü

Astrolojiyi bugünü yaşama sanatı olarak kullanmaktadır.

Bedenimizdeki 7 ana enerji merkezinin (çakralar), astrolojide 7 gezegen ile temsil edildiği Enerji Astroloji metodu ile danışmanlık vermektedir. Kişilerin içindeki koşullanmış olan enerji akışlarını dengeye sokan bu modeli kullanarak; yaşamak istenen hayat ile yaşanan hayat arasındaki farkı minimum düzeye indirmeyi hedeflemektedir. Doğum anı enerjisinin "kader" adı verilen olayları, kişileri hayata çektiğini ve bedendeki bu enerjiyi dönüştürerek, hayatın dönüştürülebileceğinin farkındalığını, bilgisini ve tecrübesini sentezlemektedir.

Enerji Astroloji çalışmalarında doğum haritasını referans kullanılarak, enerji egzersizleri, titreşimler (ses çalışması) ve ilgili enerji merkezinin olumlama cümleleri aracılığı ile enerji merkezlerini dengeleme çalışması yapmaktadır.

1971 İstanbul doğumlu, Gazi Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur.

Öner Döşer Astro-Art Astroloji Okulunda 2 yıllık Temel ve İleri seviye eğitimlerini tamamlamış Ustalık Diploması almıştır. FA Coach Academy'de Yaşam Koçluğu, Kariyer Koçluğu ve İlişki Koçluğu eğitimlerini tamamlamıştır.

Astrolojinin en saygın isimlerinden Steven Forrest'ın birçok online eğitimine katılarak astrolojiyi bugünü yaşama sanatı olarak kullanmayı öğrenmiştir. Kepler College tarafından verilen birçok irili ufaklı workshop ve eğitimler ile astrolojiye sürekli yeni bakış açıları kazanmıştır.

Kepler College'den Dr. Lea Imsiragic tarafından sentezlenmiş bir model olan Enerji Astrolojisi eğitimi almıştır. Enerji astroloji öğretisi ile danışanlara içsel enerjilerini dönüştürme metotlarını çeşitli enerji egzersizleri, frekanslar ve olumlamalar yoluyla öğretmektedir.

Önemli gökyüzü olaylarının ruhsal sebepleri ve etkileri, kadın-erkek ilişkileri, bedende konumlanmış gezegenlerin hayatımıza etkilerine değinen, hayata, ilişkilere ve astrolojiye dair konuşmalar yapmaktadır.

2014 yılında kadın-erkek ilişkilerinin metafor olarak kullanıldığı hayatın ve ilişkilerin kaçınılmaz döngülerini anlattığı kendimizi, hayatı ve hayat arkadaşlarımızı sevmek üzerine "Yeniden Sevmek" adlı bir kitap yazmıştır.

Tüm çalışmalarında kişilerin korku ile savaşmak yerine, bedenlerindeki sevgi ve korku enerjisinin birbiri ile barışı üzerine odaklanmaktadır.

Seryal Dinçer - Kurumsal Çözümler

Konuşma Konuları

Astroloji Konuşmacıları