Search Button

Speaker Agency Digital

Speaker Agency olarak kurumlara özel vizyon geliştiren, ilham veren ve motiveeden programlar tasarlayan profesyonel konuşmacı ajansıyız. Alanında lider konuşmacı ajansı olarak; yerli ve global konuşmacı portföyümüzle dijital ortamda da etkileşimli içerikler sunan Speaker Agency Digital markasını oluşturduk. Kurum olarak; çalışanlarınızın ve müşterilerinizin işileilgili veya iş dışı konularda ilham almasını ve keyifli vakit geçirmesini sağlayan yeni dijital hizmetlerimizle size; istediğiniz zaman, istediğiniz platformda ve istediğiniz formatta kurumunuza hizmet almanın konforunu sunuyoruz.

Speaker Agency Digital’i izlemeye devam edin!

Speaker Agency Digital – Hizmet Kategorileri:

  • Business Influencer Projeleri

Sosyal medya etkileşimi güçlü olan belirli konuşmacılarımızla geliştirdiğimiz ve şirketlerin müşterileriyle etkileşimlerini güçlendirmeye yönelik iletişim çalışmalarını kapsamaktadır. “Business Influencer” olarak nitelendirdiğimiz sosyal medya platformlarında (LinkedIn, Instagram, YouTube, Twitter, vb.) yoğun ilgiyle takip edilen konuşmacılarımızın markanızın hedef kitlesiyle buluşmasının etkisini benzersiz hale getirebiliriz. Konuşmacılarımızı yapacağınız iletişim çalışmalarında; konuk konuşmacı, moderatör, fikir önderi, vb. gibi konumlandırabilir; beyaz yaka başta olmak üzere farklı profildeki birçok hedef kitlenin ilgisini ve dikkatini çekebilirsiniz. Farklı ve kurumunuza/ markanıza özgün içerik tasarımı geliştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Business Influencer konuşmacılarımızı buradan görebilirsiniz.

  • Yerli ve Global Konuşmacılar İle Kurumunuza Özel Online Keynote Speaking (Webinar):

İlham veren konuşmalarıyla pandemi dönemini atlatmaya destek olan Speaker Agency Konuşmacıları; bilgi ve deneyimlerini video konferans ve canlı yayın teknolojisini kullanarak SpeakerAgency müşterileri ile paylaşmaya devam ediyor. Ev-ofis (home office) düzeninde çalışmaya başlayan ekipleriniz; adaptasyon, motivasyon, psikolojik dayanıklılık ve kaygı yönetimi gibi konularda destek beklerken; üst yönetim stratejik düşünme, zor zamanlarda liderlik ve şirketlerin pandemi sonrası dünyaya hazır hale getirilmesi gibi konularda bilgi ve stratejik yönlendirmeye ihtiyaç duyuyor. Speaker Agency’nin bilgi, deneyim ve vizyon sahibi konuşmacıları hazırladıkları benzersiz içerik ve etkileyici konuşmalarıyla Online Keynote Speaking alanın da en çok tercih edilenleri olarak kurumlara hizmet vermeye devam ediyorlar. Online Keynote Speaking (Webinar) konuşmacılarımızı buradan görebilirsiniz.

  • Online Etkinlik Tasarımı:

Speaker Agency olarak sadece müşterilerimizin katılımına özel 3 yılda 5’i online olmak üzere 25 Speaker Agency Talks etkinliği gerçekleştirdik. Bu etkinliklerde 100 kişiden 2.000 kişiye kadar değişen sayıda müşterimizi misafir ettik. Temasını ve özgün akışını Speaker Agency olarak oluşturduğumuz programların her birinde 4-5 konuşmacımız yer aldı. Speaker Agency Digital olarak bu programları kurumlara özel tasarlamaya başladık. Online etkinliğin teması, içerik akışı, tasarımı ve altyapısının tamamını dizayn edip gerçekleştiriyoruz. Örnek tema ve konuşmacı önerilerimizi buradan görebilirsiniz, kurumunuza özel online etkinlik tasarımı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • Online Master Class Programları:

Şirketlerin üst ve orta düzey yönetim ekipleri; liderlik, dijital dönüşüm ve müşteri deneyimi konularında trendleri takip etmek amacıyla alanının en iyilerinin sağladığı Online Master Class programlarını tercih etmektedirler. Video konferans ve dijital odalarda fikir geliştirmeyi mümkün kılan teknolojilerkullanılaraktasarlanan programlarla siz de kendi şirketinizin iş sonuçlarına katkıda bulunabilirsiniz. Online Master Class programları hakkında bilgi almak, workshop konuşmacılarını kurumunuza davet etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • Özel İçerikli Konuşma Videoları:

Çalışanların üzerlerine düşen rol ve sorumlulukların bilincinde olması, kurum misyon ve vizyonunun aktarılması/pekiştirilmesi, kurum kültürünün güçlendirilmesi ve iş yaşamında kullanabilecekleri bilgi ve becerilerin kazandırılması amacıyla, eğlenceli ve gerçek yaşamdan örneklerle, kurumunuzun tercih ettiği konsepte uygun olarak hazırlanabilen; ne zaman, nerede ve ne kadar isterseniz kullanabileceğiniz konuşmacı videoları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • Online Know-How Transferi:

Belirli bir konudaki değerli teknik bilgi ve tecrübe olarak tanımlayabileceğimiz know-how; günümüzde birçok kurum tarafından dış kaynaktan sağlanıyor ve ihtiyaç duyulan spesifik bilgi en hızlı şekilde kuruma aktarılıyor. Speaker Agency Digital olarak, konuşmacılarımızın geliştirdiği nitelikli içerikleri ve danışmanlık konusundaki deneyimlerini kurumlara online platformlar üzerinden kolaylıkla aktarabiliyoruz. Kurumuzun eğitim, danışmanlık ve içerik geliştirme konularındaki ihtiyaçlarını karşılamak üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • Online Business Show & Radyo Programları:

Ekibinizin hem eğlenip hem farkındalık kazanacağı, bir yandan bilgi edinirken öte yandan motive olacakları; müzikli business show, yarışma programları ve stand-up performanslarıyla dijital ortamda keyifli ve yararlı vakit geçirmenizi sağlıyoruz.

Radyo programcılığı deneyimi olan konuşmacılarla geliştirdiğimiz online radyo programlarını şirketinize özel hazırlayabiliriz. Konuşmacılarımız çalışanlarınızın doğum günlerini kutlayabilir, minik yarışmalar yapabilir, hatta istek şarkı çalabilirler.

  • Podcast Serileri:

Ekibinizin ve müşterilerinizin iş ile ilgili veya iş dışında ilgi duydukları konularda herhangi bir ekrana bakmadan ilham almasını ve keyifli vakit geçirmesini sağlayan podcast serileri ile istediğiniz zaman, istediğiniz platformda sesli yayınlara ulaşmanın ayrıcalığını sunuyoruz.