Search Button

Uğur Nalbantoğlu | Konuşmacı

Stratejik İletişim Danışmanı

KONUŞMACI PROFİLİ

Uğur Nalbantoğlu

20 yılı aşkın bir süredir liderlerin ve markaların güven inşaa etmelerinde, itibar, değişim, kurum kültürü ve iletişim stratejilerinin yönetimi odağında çalışmalar gerçekleştiren Nalbantoğlu, çalışma hayatına stratejik iletişim danışmanı, özgün metin yazarı ve öğretim görevlisi olarak devam ediyor.

Nalbantoğlu, profesyonel hayatının ilk yıllarında ulusal ve uluslararası bir çok markaya stratejik iletişim danışmanlığı hizmeti de verdi.

Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu, ‘İletişim Stratejileri Uygulama Proje Koordinatörlüğü’nde görev alan Nalbantoğlu, Yapı Kredi ve Koçbank birleşme sürecinde iletişim stratejileri çalışmalarında da yer alma fırsatını yakaladı.

Yapı Kredi’de uzun seneler Stratejik İletişim Direktörü olarak çalışan Nalbantoğlu, Fransa’da INSEAD, ‘Growing Leaders to Grow Business, Executive Leadership and Management Programme’ eğitimini başarıyla tamamladı.

Bilgi üniversitesi, MBA & MBA Executive Programları’nda ‘İtibar ve Kriz İletişimi Yönetimi’, Kadir Has Üniversitesi’nde ise ‘Algı ve İtibar Yönetimi’ konularında öğretim görevlisi olarak çalışan Nalbantoğlu, strateji ve iletişim yönetimi üzerine danışmanlık çalışmalarına da devam ediyor.

Aşçı Sertifikası da bulunan Nalbantoğlu, müzik, belgesel ve sinema tarihi konularına da ilgi duyuyor.