Search Button

Aybars Karaatmaca

Yönetim Danışmanı

Konular
VİDEOLAR PLAYLIST
Video Yok
Video Yok
Video Yok

Aybars Karaatmaca

“İşime hep inandım, aşkla yönettim, örnek oldum,
Her zaman takımın bir parçası, daha önemlisi “insan” oldum!”

Türkiye’nin en beğenilen şirketine Satış Temsilcisi olarak girip, CEO’luğa kadar yükselen, Aybars Karaatmaca kimdir?

İngilizce’yi TED Ankara Koleji, Mühendisliği ODTÜ, Pazarlamayı New York Üniversitesi, Değişimi sürüklemeyi ise Harvard Business School’da girdiği liderlik kampında öğrendi.

Mühendislikle başlayan kariyeri, Distribütör Yönetiminden Satış Geliştirmeye, CRM Programı Liderliğinden Stratejik Planlamaya, Uluslararası İş Geliştirmeden, Pazar Araştırmaları ve Veri Madenciliğine uzanan bir yelpazede çok sayıda dönüşüm başlattığı, büyüme ve değişim yönettiği liderlik tecrübeleri ile dolu.

Kurup, yönetmiş olduğu fonksiyonlar arası ilk CRM programı olan “Müşteriy(l)e Yolculuk!”, önce CRM Institute’dan CRM Oscar’ı, sonrasında ise Gartner Müşteri Odaklılık Ödülü’ne layık görüldü.

Konu ve takımlar arasında bağlar kurabilmek, sonuçlara olduğu kadar geleceğe de odaklanmak, yüksek enerji ve motivasyonunu takımına aktarmak, ve, olumlu bakış açısını hiç bir zaman kaybetmemek öne çıkan liderlik yetenekleri.

İstanbul ve Çanakkale Boğazlarını yüzerek geçmek, Artvin’den Rize’ye Kaçkar manzarası eşliğinde yürümek, İpsala’dan motosiklet ile çıkıp, Çeşme’den yurda girmek, sualtı dünyasını keşfetmenin ötesinde, dalgıç adaylarına dalmayı da öğretmek heyecan verirken, teknesiyle yelken açıp koy koy gezmek, dağlarda snowboard, denizlerde kiteboard yapmak, aynı zamanda renklendirdi ve besledi liderlik deneyimlerini.

Lise yıllarında okulunu, kurmuş olduğu grubu ve besteleri ile Liselerarası Müzik Yarışması’nda temsil etti, ilk mülakatlarını daha o yıllarda orkestrasını kurarken yaptı. Takımına liderlik etti, geliştirdi, temsil etti.

Piyanodan bateriye, elektro gitardan perküsyona, her enstrümanın dilinden konuşmak nedir bilirken, bugün ise, iki cabbar kızının dilinden konuşmayı öğrenmekte.

Müşteri Merkezlilik, Motivasyon, Değişim Yönetimi, Liderlik, Takım Oyunu, Kurumsal Dünyada Yaşam Koçluğu, Stratejik Liderlik ve Kurum içi İnovasyon Kültürü konularında tecrübelerini kitleler ile paylaşmakta.