Search Button

Zehra Elif Zevulun | Exclusive Konuşmacı

TrendMiles, Kurucu

Videolar

VİDEOLAR

PLAYLIST
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title

KONUŞMACI PROFİLİ

Zehra Elif Zevulun

“Tüketici beklentileri, sosyal olgular, e-ticaret, ilerleyen teknoloji ve bir çok değişim faktörünün iş yapış şekillerimizi nasıl dönüştüreceğini öngören ve tüketim trendlerine yansıyacak alanlara dikkat çekerek stratejik aksiyonlar için ufuk açan… Kısacası yeni trendleri koklayan ve ilham veren isim!”

ODTÜ İşletme ve University of Illinois Chicago MBA mezunudur. Yüksek öğrenimini Stratejik Yönetim üzerine yapmıştır. Kariyerine DHL ile başlamış, British American Tobacco ve Pepsi’de çalışmıştır. Uluslararası şirketlerdeki yönetim ve pazarlama deneyiminin ardından 2007 yılında moda kariyerine geçiş yaparak kendi şirketini kurmuş; Trendyol ve Markafoni gibi önemli e-ticaret şirketlerine moda danışmanlığı yapmıştır. Hepsiburada’da Moda İletişim Müdürü ve Elele dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak çalışmıştır.

Akademik kariyeri çerçevesinde; Açı Okulları’nda ‘Geleceği İşletmek’ dersini vermektedir. İstanbul Moda Akademisi’nde eğitmenlik, Kemerburgaz Üniversitesi’nde de öğretim görevliliği yapmıştır.

Speaker Agency’nin exclusive konuşmacıları arasında yer alan Zehra Elif Zevulun, ’Global Trendlere Şekil Veren Gelişmeler, Global Trendler İş Modellerini Nasıl Etkileyecek?, Hayatı Kolaylaştıran Teknolojiler, Temellerini Yıkıp Yeniden İnşa Eden Cesur Markalar, ’Değerli’ Marka Olmak, E-ticaret ve Teknolojinin Dünya Liderlerindeki Son Gelişmeler, Moda & Güzellik Sektörü Özelinde; Tüketim Trendleri Moda ve Güzellik Sektörünü Nasıl Değiştiriyor?, Moda ve Güzellik Sektöründe E-ticaret ve Perakendeyi Ne Bekliyor?’ başlıkları altında eğitim vermekte ve konuşmalar yapmaktadır.

En önemlisi, işini sevgi ve tutku ile yapmakta, yaşam boyu öğrenime inanmakta ve her günü kendini geliştirmeye adamaktadır.