Search Button

Zehra Elif Zevulun | Exclusive Konuşmacı

TrendMiles, Kurucu

Konular
VİDEOLAR PLAYLIST
Video Title

Zehra Elif Zevulun

ODTÜ İşletme ve University of Illinois Chicago MBA mezunudur. Yüksek öğrenimini Stratejik Yönetim üzerine yapmıştır. Kariyerine DHL ile başlamış, British American Tobacco ve Pepsi’de çalışmıştır. Uluslararası şirketlerdeki yönetim ve pazarlama deneyiminin ardından 2007 yılında moda sektörüne geçiş yaparak kendi şirketini kurmuş; Markafoni ve Trendyol gibi önemli e-ticaret şirketlerine moda danışmanlığı yapmıştır. Hepsiburada’da Moda İletişim Müdürü ve Elele dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak çalışmıştır.

Global Tüketim Trendleri, Değişen Tüketici Davranışları, Jenerasyonlar ve Tüketim Yaklaşımları, Teknolojik ve İnovatif Gelişmeler ve Sektör Yansımaları, Sosyal Değişimler, E-ticaret ve Dijital Dünyadaki Gündemler ve talebe göre özelleştirilmiş başlıklarda konuşmalar yapmaktadır. Moda ve güzellik şirketlerine yönelik eğitim başlıkları arasında: Global Moda & Güzellik Tüketim Trendleri, Günümüz Moda Sektörünün Dinamikleri, Moda Tüketici Davranışları, Trend Takip Sırları yer almaktadır. Elif, ‘Moda Sohbetleri‘ adı altında, şirket çalışanlarına yönelik, L’Oréal, HP, Coca-Cola, P&G, Schneider Electric gibi pek çok firmada gerçekleşmiş, keyifli bir moda sohbeti düzenlemektedir.

Akademik kariyeri çerçevesinde; Kemerburgaz Üniversitesi’nde öğretim görevliliği yapmıştır ve 2007 yılından bugüne İstanbul Moda Akademisi’nde moda, pazarlama ve trendler üzerine eğitim vermektedir.