Search Button

Binnur Zaimler | Konuşmacı

Endüstri Mühendisi, Yönetim Danışmanı, İş Astrolojisi Uzmanı

Binnur Zaimler - Kurumsal Çözümler

KONUŞMACI PROFİLİ

Binnur Zaimler

Galatasaray Lisesi ve ardından İTÜ Endüstri Mühendisliği bölümünü bitirmiştir. İnsan Kaynakları, Kalite Yönetimi ve Süreç Geliştirme konularında uzun yıllara dayanan bir deneyime sahiptir.

Sırası ile Koç Holding, Arçelik, Marks and Spencer, Avea’da üst düzey yöneticilikler yapmış, son olarak da Doğan Yayın Holding İnsan Kaynakları’ndan sorumlu Başkan Yardımcılığı görevini yedi yıl yürütmüştür.

Avrupa Kalite Yönetimi Vakfı’nda (EFQM) ve Kalder’de denetçilik, Galatasaraylılar Derneği’nde Yönetim Kurulu Üyeliği yapmıştır. Sabancı Üniversitesi- EDU başta olmak üzere yurt içi ve dışı seminer ve eğitimler vermiştir.

Kurumsal Yönetim Derneği, Galatasaraylılar Derneği, Galatasaray Klübü, ‘International Society for Astrological Research’ Derneği üyesidir.

2003 yılından bu yana astroloji üzerine çeşitli alanlarda kurslar ve seminerler almıştır. 2011 yılında Kepler College- İş ve Finansal Astroloji alanında gördüğü eğitimleri, çeşitli seminerlerle paylaşmaktadır. Astroloji alanındaki kurumsal sunumlar, workshoplar ve danışmanlıklarının yanısıra, organizasyon ve süreç yönetimi alanları başta olmak üzere, yönetim danışmanlığı da vermektedir. ‘Kurumsal ve Finansal Astroloji’ konusunda Astroloji Okulunda eğitimler vermektedir.

Binnur Zaimler, evli ve bir kız çocuk annesidir.

Binnur Zaimler - Kurumsal Çözümler

Konuşma Konuları

Astroloji Konuşmacıları