Search Button

Evrim Kuran

Dinamo Danışmanlık Kurucu Ortak ve Universum Ortadoğu Direktörü

Konular
VİDEOLAR PLAYLIST
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title

Evrim Kuran

Hacettepe Üniversitesiʼnde İngiliz Dili ve Edebiyatı ve Sabancı Üniversitesiʼnde Executive MBA bölümlerinde öğrenim görmüştür. 2006 yılından bu yana kurucu ortağı olduğu Dinamo Danışmanlıkʼta kuşak araştırmaları ve işveren markası çalışmaları yapmaktadır.

Bankacılık, enerji, hızlı tüketim, ilaç, eğitim, otomotiv, perakende, teknoloji gibi çeşitli sektörlerde pek çok ulusal ve global markanın işveren markası danışmanlığını yapmaktadır. İşveren markası alanında dünyanın önde gelen araştırma ve danışmanlık şirketi Universumʼun Orta Doğu Direktörlüğünü de sürdürmekte olan Evrim Kuran, ayrıca CultureTalk Arketip Araştırma Sistemi onaylı uygulayıcısıdır. Kuran, 2013 yılından bu yana bölgenin en kapsamlı işveren markası konferanslarından People Make the Brandʼin yaratıcısı ve küratörüdür.

Çalışmalarına Dinamoʼnun Toronto ve İstanbul ofislerinde devam etmekte olup, jenerasyonel sistem ve işveren markası konularında çeşitli süreli yayınlarda ve portallarda yazılar yazmakta ve konferanslarda konuşmaktadır.