Search Button

Zehra Elif Zevulun

Zelfist, Kurucu

Konular
VİDEOLAR PLAYLIST
Video Yok
Video Yok
Video Yok

Zehra Elif Zevulun

Zehra Elif Zevulun; ODTÜ İşletme ve University of Illinois Chicago MBA mezunudur. Kariyerine DHL ile başlamış, British American Tobacco ve Pepsi’de Pazarlama alanında çalışmıştır. Uluslararası şirketlerdeki yönetim ve pazarlama deneyiminin ardından 2006 yılında moda kariyerine geçiş yaparak kendi şirketini kurmuş; Markafoni ve Trendyol gibi moda şirketlerine danışmanlık hizmeti vermiştir. Elele’nin Genel Yayın Yönetmenliği görevini yapmıştır. Kemerburgaz Üniversitesi’nde öğretim görevliliği yapmıştır ve 2007 yılından beri İstanbul Moda Akademisi’nde moda, pazarlama ve trendler üzerine eğitim vermektedir.

Eğitmen ve konuşmacı olarak moda ve tüketim trendleri, basılı ve dijital yayın yönetimi ve sektör dinamikleri bilgisini paylaşmaktadır. Eğitim başlıkları arasında: Dünya ve Türkiye: Moda & Güzellik Tüketim Trendleri, Günümüz Moda Sektörünün Dinamikleri, Moda Tüketici Davranışları, Dijital ve Basın Moda İletişimi yer almaktadır. Sevilen eğlenceli eğitimlerinden biri de ‘Zelfist ile Moda Sohbeti’dir.

Danışmanlık ve eğitim projelerinin yanı sıra, Zehra Elif Zevulun’un Kurucusu ve Yayın Yönetmeni olduğu Zelfist markası: Website (zelfist.com), Zelfist Youtube kanalı ve (@zelfist) sosyal medya kanallarını kapsamaktadır. Zelfist.com, moda alanında bilinirliliği olan, 2007 yılından beri aktif, moda ve trendler içerikli bir internet sitesidir. Zelfist’in sosyal medya hesaplarını 300.000’e yakın kişi takip etmektedir. Zelfist Youtube kanalı moda, alışveriş ve stil videoları ile 7.500.000 dakikanın üzerinde seyredilme trafiğine ulaşmıştır.

Eğitim, danışmanlık projeleri ve Zelfist dijital yayın yönetmenliğine ek olarak Hepsiburada için çalışmakta ve Hepsiburada’nın Moda İletişim stratejisini yönetmektedir.