Search Button

İLLÜZYON SHOW

İlluzyon bizim isimiz!

Ünlü İngiliz illüzyon sanatçısı Lee Alex, tüm dünyada sahne şovları, motivasyonel performansları, eğitimleri, kitapları ve sosyal sorumluluk projeleri ile tanınıyor.

Kazandığı birçok ödülün yanısıra, 2009 senesinde sihirbazlık dünyasının Oscarı olarka tanımlanan, “Dünya’da Yılın İllüzyonisti” Ödülünü aldı. Bu ödül kendisinden önce David Copperfiled, Cris Angel gibi isimlere verilmişti.

Bugüne kadar 4 kıtada 25 ülkede binlerce izleyiciyle buluşan Lee Alex büyük sahne şovlarının yanısıra kurumsal çalışmalar da gerçekleştirmiştir. Markaya konsept lansman performanslarından, bayi toplantısı etkinliklerine, gala gecelerinden, motoivasyon toplantılarına kadar uzanan farklı projeleri hayata geçirmiştir.

Türkiye’de önceki yıllarda bir çok ünlü şarkıcıya ve şovmene özel özel gösteriler hazırladı. Bir sezon boyunca Beyaz’a danışmanlık yaptı. Cem Yılmaz’a “Hokkabaz” filmi için danışamnlık yaptı.

Aynı zamanda bir dil uzmanı olan, Lee Alex performanslarını ve motivasyon toplantılarını İngilizce, Almanca, Fransızca ve Türkçe olarak gerçekleştirebilmektedir.

Lee Alex Türkiye’de de sizlere benzersiz “sihirli kurumsal çözümler”sunuyor.

SEE-HEAR

Hayatınızın Sihrini Kendiniz Yaratın…

Hayatın Sihrini Yakalayın…

Hayatınıza Sihirli Bir Dokunuş Yapın…

Benzersiz sihirli bir motivasyon performansı.

Okunuşu ile Türkçe’de Sİ-HİR yazılışı ile İngilizce “GÖRMEK-DUYMAK” anlamına gelen “SEE-HEAR” çok özel bir konsept çözüm.

Bu performansta Lee Alex, iş ve özel hayatta görmenin, doğru yere bakmanın ve dinlemenin önemini örneklerle anlatıyor. Başarı için şart olan empati, karşılıklı güven ve takım çalışması gibi konuları da işliyor. İşlediği her konuyu kendine has sihir oyunlarıyla süslüyor. Tüm performansı interaktif bir şekilde sunan Lee Alex seyircileri izleyici olmaktan çıkarıp birer katılımcı haline getiriyor. Hayatlarındaki başarı için aradıkları sihirin aslında kendi içlerinde olduğunu gösteriyor. Öyleki kimi zaman tüm katılımcıları hep birlikte oyunlarına dahil ediyor. Böylece tüm katılımcılar için unutulmaz bir deneyim ortaya çıkıyor.

Bu motivasyon performansı izleyiciyi tüm duyularıyla iletişime geçmelerini teşvik ederken, çevreleri ile hem görsel hem de işitsel reaksiyona girmenin önemini vurguluyor.

Sahne şovları ile 30’dan farklı ülkede yüzbinleri etkileyen Lee Alex’in performansıyla inanılmaz bir interaktif deneyim olarak karşımıza çıkan “SEE-HEAR” bir kişisel gelişim konferansının aynı zamanda öğretici ve eğlendirici olabileceğini ispatlıyor.

Katılımcılara hayata başka gözlüklerle bakmayı, algılarını sorgulamayı büyüleyici bir şekilde hatırlatıyor.

 • Benzersiz
 • Eğitici
 • Yaratıcı
 • Eğlenceli
 • Katılımcı
 • Sıradışı
 • Analitik düşünmenin önemi
 • Bireysel gücün farkındalığı
 • Empatinin dengesi
 • Ekip olmanın önemi
 • Karşısındakini doğru “Görmek” ve “Duymak”, birey için neden önemlidir ve nasıl sihirli etki yaratır

Lee Alex ile SEE-HEAR farklı etkinlikler için farklı çözümler önerebilmektedir.

Bu nedenle çeşitli organizasyonları unutulmaz kılmak için değerlendirilebilir.