INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

EVRİM KURAN

EVRİM KURAN Evrim Kuran Danışmanlık, Kurucu Universum, Türkiye Lideri

önceki
sonraki

Keynote & Konuşma

EVRİM KURAN 2024 Konuşma Başlıkları EVRİM KURAN 2024 Konuşma Başlıkları

 • Cesur Yeni Dünya
 • Onlar Göçtü Buradan
 • İşin Geleceği: Yepyeni Normal
 • Dijital Tersine Mentorluk
 • İş Yaşamında Psikolojik Sermaye
 • Zor Zamanlarda İşveren Markası
 • Yetenek Yönetiminde Yeni Parametreler
 • Z: Bir Kuşağı Anlamak
 • Yeni Neslin Gelişiminde Psikolojik Sermaye
 • Y-Z Kuşakları ve Yeni İş Yaşamı
 • Organizasyonlarda Kuşak Karması
 • Yeni Nesiller ve Öğrenmenin Yeni Dünyası
 • Y-Z Kuşakları ve Organizasyonel Çekicilik
 • İşveren Markası
 • Organizasyonel Kültür
 • Yeni Nesil Müşteriler
 • Çeşitlilik, Kapsayıcılık ve Hakkaniyet
 • Dijital Kuşağa Ebeveynlik
 • Süper Kadın Efsanesi

Evrim Kuran Kimdir? 

Hacettepe Üniversitesi’nde İngiliz Dili ve Edebiyatı ve Sabancı Üniversitesi’nde Executive MBA bölümlerinde öğrenim görmüştür. Harvard Business School’da Davranış Ekonomisi, İnovasyon, Tasarım Düşüncesi eğitimleri almıştır ve aynı okuldan Yönetimde Mükemmellik Sertifikasına sahiptir. Evrim Kuran 2000 yılından bu yana kuşak araştırmaları, organizasyonel çekicilik, çeşitlilik, hakkaniyet ve kapsayıcılık (DEI) çalışmaları yapmakta, tersine mentorluk programları tasarlamaktadır.

Pek çok ulusal ve global markanın işveren markası danışmanlığını yapmakta ve bu alanda dünyanın önde gelen araştırma ve danışmanlık şirketi Universum’un Türkiye Liderliğini de sürdürmektedir. Kuran, 2013 yılından bu yana gerçekleşen People Make the Brand konferanslarının yaratıcısı ve küratörüdür. Bir sosyal girişim olarak gençlerde 21. Yüzyıl yetkinliklerini geliştirmeyi hedefleyen YetGen Koop Yönetim Kurulu Üyesi olan Evrim Kuran, PERYÖN (Türkiye İnsan Yönetimi Derneği) Gençlik Kurulları, Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri Fakültesi, KAGİDER (Türkiye Kadın Girişimciler Derneği), TEVİTÖL (Türk Eğitim Vakfı İnanç Türkeş Özel Lisesi) ve LEAD Network Türkiye Danışma Kurulu ve de GİF (Global İlişkiler Forumu) üyesidir. Evrim Kuran, MEF Üniversitesi’nde Çeşitlilik, Hakkaniyet ve Kapsayıcılık dersi vermektedir. Aynı zamanda Mondelez International Türkiye bağımsız yönetim kurulu üyesidir.

Evrim Kuran’ın Türkiye’nin 5 kuşağını anlatan Telgraftan Tablete, Z kuşağını farklı araştırmalarla mercek altına aldığı Z: Bir Kuşağı Anlamak, Türkiye’nin yeni göç neslini incelediği Onlar Göçtü Buradan ve impostor olgusu üzerine yaptığı araştırmaları kapsayan Başarılı Bir Kadın Olduğum için Özür Dilerim isimli dört kitabı bulunmaktadır. Kuran, çeşitli süreli yayınlarda yazılar yazmakta ve konferanslarda konuşmaktadır.

Business Influencer

Sosyal Medya Projeleri

Sosyal medya platformlarında; markanızın pazarlama stratejisine, imajına ve iletişim hedeflerine uygun, alanında uzman influencer seçimi yaparak, başarılı sosyal medya projeleri gerçekleştirebilir ve dijital dünyanın kanaat önderlerinin gücünden faydalanarak etkili iletişim çalışmaları yürütebilirsiniz.

Konuşmacımız pazarlama iletişim stratejinize uygun projelerde yer alarak sosyal medya platformları aracılığıyla hedef kitlenize erişebilir, aynı zamanda markanızın geliştirdiği mevcut kampanyanın tanıtımına/duyurusuna destek olabilir. Konuşmacımız ile birlikte gerçekleştireceğiniz sosyal medya projelerinde daha fazla kişiye ulaşarak etkili bir sosyal medya projesi yürütülmesini mümkün kılabilirsiniz.

Stüdyo Projeleri

Alanında uzman ve fikir lideri olarak kabul edilen influencer konuşmacımız ile, profesyonel ekipmanlar aracılığıyla stüdyo ortamında gerçekleştirilen projeler kurgulayarak, hedef kitle nezdinde markanızın bilinirliğinin ve güvenilirliğinin artmasını sağlayabilirsiniz.

Konuşmacımız, benzersiz içerik ve etkileyici konuşmalarıyla markanıza ve ilgili hedef kitlenize video konferans ve/veya canlı yayın teknolojisini kullanarak; bir stüdyo ortamında, tema ve içeriği önceden tasarlanmış projelerde yer alabilir, uzmanlık alanlarıyla ilgili bilgi ve deneyimlerini izleyenleri ve dinleyenleri ile paylaşabilir.

Canlı Moderasyon

Uzman bir moderatör tarafından yönetilen projelerde moderatörün yetkinliği, program ve yayın akışı doğrultusunda mevcut olan içeriklerin belirlenmesi, akışın yönlendirilmesi ve başarılı bir şekilde yönetilmesi performansı olumlu yönde etkilemektedir.

Konuşmacımız, planlanan içerik akışı doğrultusunda ve uzmanlığı çerçevesinde, tartışılması hedeflenen konuların, etkili bir şekilde konuşulmasını sağlayarak, zaman yönetimi ile birlikte içerik akışını organize edebilir. Aynı zamanda sözlü iletişim yeteneği ve hitabet gücü sayesinde konuşmacımızı canlı gerçekleşecek etkinliklerinizde ‘uzman konuşmacı’ olarak konumlandırabilirsiniz.

YouTube Projeleri

Sosyal medya platformlarının en güçlüleri arasında yer alan YouTube; dijital dünyada en çok tercih edilen, en ses getiren ve hedef kitle etkileşimini güçlendirmeye yönelik iletişim çalışmalarının en sık yürütüldüğü platformlardan biri olarak varlığını sürdürmektedir.

Hayata geçirilecek YouTube projelerinde dijital mecralardaki etkileşimi güçlü olan konuşmacımız ile uzmanlık ve çalışma alanları çerçevesinde markanıza özel özgün içerikler oluşturabilir, YouTube’a özel içeriğe sahip video serileri kurgulayabilir ve uzman görüşünü hedef kitle ile paylaşmak için ihtiyaca uygun içerikle tasarlanmış ve teması önceden belirlenmiş video serileri yaratabilirsiniz.

Podcast Projeleri

Markanızın ve hedef kitlenizin ilgi duyduğu konularda herhangi bir ekrana bağlı kalmadan uzman görüşüne erişmesini, ilham almasını ve keyifli vakit geçirmesini sağlayan podcast serileri ile birbirinden farklı platformlarda sesli yayınlar oluşturabilirsiniz.

Çok sayıdaki dijital kullanıcının ilgisini çeken ve giderek daha da popülerleşen bu mecrada yer alarak, alanında uzman konuşmacımız ile iletişim stratejinizi en iyi şekilde eşleştirerek doğru hedef kitleye ulaşabilirsiniz.

Marka Elçiliği Projeleri

Marka elçileri; marka ile hedef kitle arasındaki iletişimi canlı tutarak markanın referansı olma görevini üstlenir. Üstlenilen bu referansın odağında marka elçiliği; iletişim hedeflerine ulaşmak isteyen markalar için olmazsa olmaz bir pazarlama stratejisidir.

Markanızın imajını ve itibarını güçlendirecek, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tanıtıp tavsiye ederek marka ile hedef kitle arasında uzun süreli anlamlı bağlar yaratacak, bunu sağlarken de hedef kitlenin güvenle markayı tercih etmesini mümkün kılacak konuşmacımız marka elçisi olarak dijital projelerinizde konumlandırabilir ve uzun soluklu iletişim çalışmaları gerçekleştirebilirsiniz.

Opet Kadın Gücü Sohbetleri
Opet

Opet Kadın Gücü Sohbetleri

Bu proje Opet’in kadın istihdamını desteklediği bir sosyal sorumluluk projesi.

Projeyi İncele
Yüzlerce Farfara
Farfara

Yüzlerce Farfara

2021 ve 2022 yılı içerisinde “Farfara” adlı podcast ve video serisi.

Projeyi İncele

Masters of Ceremony

Evrim Kuran, uzmanlık alanlarından ve profesyonel deneyiminden hareketle online ve fiziksel olarak gerçekleşen tüm programlarda etkin bir moderasyon sağlamakta ve program süresi boyunca dinleyicilerin ilgisini canlı tutarak etkinliğe değer katacak bir akış sunumu gerçekleştirmektedir.

EVRİM KURAN kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.