HAKKIMIZDA REFERANSLAR BLOG İLETİŞİM

JAMIL QURESHI

JAMIL QURESHI Performans Koçu, Psikolog, Yazar, Konuşmacı

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

JAMIL QURESHI 2023 Konuşma Başlıkları JAMIL QURESHI 2023 Konuşma Başlıkları

  • Yüksek Performansın Psikolojisi
  • Kurumlarda Aidiyet ve İş Birliğinin Geleceği

Jamil Qureshi Kimdir?

Jamil Qureshi, günümüzün performans psikolojisi alanında önde gelen uygulayıcı & konuşmacılarından biridir ve yüksek performans gösteren ekip dinamikleri konusunda uzmanlaşmış bir bilim insanıdır. Jamil, Dünyanın en yetenekli iş ve spor insanlarıyla çalışma fırsatı bulmuş ve performans koçluğu verdiği isimlerden 6 kişiyi kendi alanında dünya birinciliğine taşımıştır.

2006 yılında, Avrupa Ryder Cup takımı için, takım kaptanı Ian Woosnam tarafından, ilk resmi performans psikoloğu olarak atanmış ve takım,rekor başarı performansıyla, tarihe geçmiştir.

Jamil, dünya genelindeki en iyi 50 golfçünün içinde yer alan 22 golfçüyle çalışmıştır. Bu golfçüler arasında Lee Westwood, Paul McGinley, Graeme McDowell, Darren Clarke, Paul Casey, Thomas Bjorn, Sergio Garcia ve iki dünya birincisi bulunmaktadır.

Jamil, 2009 yılında İngiliz sporunda en etkili figürler arasında yer aldı ve uluslararası meslektaşları tarafından 2008 yılında golfün en güçlü 100 ismi arasında seçildi.

Jamil, üç İngiliz Premier Lig futbol kulübüyle çalışmıştır ve kulüplerden biri, sezonun yarısından itibaren rekor başarı elde etmiştir.

Jamil Qureshi, Formula 1 yarışçıları David Coulthard ve Eddie Irvine ile çalışmış ve 2009 İngiltere Ashes galibiyetini elde eden kriketçilerle birlikte çalışmıştır.

İş dünyasında, CEO ve yönetim kurulu düzeyinden orta kademe yöneticilere kadar farklı gruplara danışmanlık ve konuşma programları bazında destek vermiş olan Jamil, 24 farklı ülkede kurumlar ve liderlerle çalışarak ekiplerin iş performanslarını gerçekleştirmelerine yardımcı olmuştur.

Coca Cola, Hewlett Packard, Emirates Airlines, Serco, Marks and Spencer ve Royal Bank of Scotland gibi şirketlere yönetim kurulu seviyesindeyönetim ve liderlik programları geliştirmiş ve başarıyla uygulamıştır. Ayrıca, Lloyds Banking Group'un "Dünya Standartlarına Yolculuk" projesiiçin çalışmıştır.

Lloyds Banking Group'un önemli bir entegrasyon stratejisi projesi ve The Post Office'in Royal Mail'den ayrılması sürecinde, değişim yönetiminden sorumlu takımları yönetti. The Post Office ayrılırken The Post Office Way markasının oluşturulması gibi projelere liderlik etti.

Jamil, performans psikolojisi, liderlik psikolojisi, liderlik tutumları, ekiplerin gelişimi, kültürel değişim stratejileri ve takım performansı gibi konularda dünya çapında tanınan bir konuşmacıdır.

2008 NASA Uzay Programı'nda astronotları incelemek için kurum dışından davet edilen nadir psikologlardan biridir.

Jamil, İrlanda'da K Club'ta iki eski ABD başkanının da davetli olduğu topluluğa konuşma yapmıştır!

Jamil'in çok yönlülüğü, Times Meydanı'ndaki NASDAQ'da, ABD Silahlı Kuvvetleri'nin en yüksek rütbeli subayı olan Genel Peter Pace ile aynı sahneyi paylaşması ve ertesi gün ünlü bir kitle önünde Groucho Club'da stand-up yapmasıyla kendini göstermektedir!

Jamil, Londra'nın prestijli Comedy Store'unda iki yıl boyunca televizyonun ödüllü zihin okuyucusu Derren Brown ile çalışmıştır!

Ayrıca, Ashridge ve Fordham Business Schools ile Qing Dao Üniversitesi aracılığıyla ABD, İngiltere ve Çin'de ders vermiştir.

Jamil Qureshi, performans psikolojisinin önde gelen uygulayıcılarından biridir. Spor ve iş dünyasından pek çok önde gelen ismi dünya birinciliğine taşımış ve ekiplerinin yüksek performanslı takımlara dönüşümünde öncü rol oynamıştır. Performans psikolojisi alanında etkileyici bir geçmişe sahip olan Jamil, Premier Lig futbol takımları ve dünyanın en iyi 50 golfçüsüyle çalışmıştır.

JAMIL QURESHI kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.