INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

JAMIL QURESHI

JAMIL QURESHI Performans Koçu, Psikolog, Yazar, Konuşmacı

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

JAMIL QURESHI 2024 Konuşma Başlıkları JAMIL QURESHI 2024 Konuşma Başlıkları

  • Yüksek Performansın Psikolojisi
  • Kurumlarda Aidiyet ve İş Birliğinin Geleceği

Jamil Qureshi Kimdir?

Jamil Qureshi, günümüzün en önde gelen performans artırıcı psikoloji uygulayıcılarından biridir ve yüksek performanslı ekipler konusunda uzmandır. Jamil, dünyanın en yetenekli iş ve spor insanları ve ekiplerinden oluşan zengin bir çeşitlilikle çalışmaktan keyif almış ve altı kişinin Dünya 1 Numarasına ulaşmasına yardımcı olmuştur.

2006 yılında, kaptan Ian Woosnam tarafından Avrupa Ryder Kupası takımıyla çalışmak üzere ilk resmi psikolog olarak atandı. Rekor sayılabilecek bir farkla kazanarak tarih yazdılar. O zamandan beri 5 Ryder Cup kaptanı ile çalıştı.

Jamil, ikisi dünya bir numarası olmak üzere dünyanın ilk 50'sinde yer alan 22 golfçüyle çalıştı.

GQ Dergisi tarafından 2009 yılında İngiliz sporunun en etkili isimleri arasında gösterilen Jamil, 2023 yılında The Daily Mirror tarafından dünyanın en iyi 100 antrenörü arasında gösterilmiştir.

Üç İngiliz Premiership futbol kulübüyle başarılı bir şekilde çalışmıştır ve şu anda Premiership'te Liverpool FC, Manchester Utd ve Manchester City gibi takımlardan bir dizi oyuncuyla çalışmaktadır.

İki Formula 1 yarış pilotu ve 2009 İngiltere Ashes kriket şampiyonu ile çalışmıştır.

İş dünyasında ve endüstride, sadece geçen yıl 24'ten fazla farklı ülkede iş liderleri ve şirketlerle çalışmış, değişim ve performans programları geliştirip sunarak ekiplerin potansiyellerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmuştur.

Coca Cola, Hewlett Packard, Emirates Airlines, Cisco, GSK için yönetim kurulu düzeyinde liderlik programları tasarlamış ve sunmuş ve Lloyds Banking Group'ta ödüllü 'Dünya Klasmanına Yolculuk' programında çalışmıştır.

Covid sırasında Jamil, SAS, LLoyds Banking Group, GSK, Janssen, NHS England ve Protiviti gibi bir dizi şirkette küresel liderlik ekipleriyle kapsamlı bir şekilde çalışarak değişen bir ortamda uzaktan ve hibrit ekiplere liderlik etmelerine yardımcı oldu.

Jamil aynı zamanda performans psikolojisi, liderlik psikolojisi, liderlik tutumları, insanları geliştirme, kültürel değişim teknikleri ve ekip performansı konularında dünyaca tanınan bir konuşmacıdır.

2008 NASA Uzay Programı'nda astronotları incelemesine izin verilen birkaç dış psikologdan biridir.

İrlanda'daki K Club'da iki eski ABD başkanının da aralarında bulunduğu bir dinleyici kitlesine konuşmuştur!

Tony Robbins'in Dublin'deki etkinliğinde destekleyici konuşmacı olarak seçilmiştir.

New York'taki NASDAQ'ta yaptığı konuşmada, ABD silahlı kuvvetlerindeki en yüksek rütbeli subay olan Genelkurmay Başkanı General Peter Pace ile aynı sahneyi paylaşması ve ertesi gün Groucho Club'da ünlü bir dinleyici kitlesinin gerçekleştirdiği performans kendisinin çok yönlülüğünü göstermektedir.

Bir keresinde iki günde, altı farklı ülkede konuşma yapmıştır.

JAMIL QURESHI kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.